Fan stracił kawałek palca podczas bijatyki na meczu NHL. Tak się "bawili" na trybunach

Kawałek palca stracił jeden z kibiców w bójce, która wywiązała się podczas meczu NHL Arizona Coyotes - Boston Bruins. Spotkanie było emocjonujące, ale o wiele goręcej było na trybunach areny gospodarzy.

Kilka dni temu rozegrane zostało spotkanie jednej z ostatniej drużyn Konferencji Zachodniej, Arizona Coyotes, z liderem Konferencji Wschodniej, Boston Bruins. Zdecydowanymi faworytami byli goście z Bostonu, ale od początku spotkania to Arizona Coyotes prowadziła, jednak za każdym razem rywale doprowadzali do wyrównania. Wynik spotkania na 4:3 ustalił Lawson Crouse, który trafił krążkiem do bramki rywali na 14 sekund przed końcem spotkania. I chociaż samo spotkanie było zacięte i emocjonujące, to było niczym przy tym, co działo się na trybunach.

Zobacz wideo Ivana Knoll nie mogła wyjść ze stadionu. Policja i ochroniarze w akcji. "Szaleństwo"

Pięć osób z mandatami, jedna z zarzutami, a druga bez kawałka palca

W trakcie meczu na trybunach doszło do ogromnej bijatyki między fanami obu drużyn. "Starcie" trwało kilkanaście sekund, zanim do akcji wkroczyła policja, która na początku pozostawała wyjątkowo bierna. Według doniesień amerykańskich mediów w trakcie bójki jeden z uczestników stracił... kawałek palca.

Kibic, który został okaleczony, został zdiagnozowany jako Steven Rocha. Według "New York Post" został przewieziony do szpitala. Z kolei drugi z kibiców, który odgryzł kawałek palca, został aresztowany pod zarzutem napaści z użyciem siły. Pięciu innych kibiców otrzymało mandaty za udział w bijatyce, a jeden z policjantów został ranny w trakcie interwencji.

Całe zajście można zobaczyć na poniższym nagraniu, chociaż nie widać na nim sytuacji z odgryzieniem palca:

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

- Według raportu policyjnego, osoba aresztowana za napaść z użyciem siła, odgryzła całkowicie czubek palca innej osobie - poinformowała Uniwersytetu Stanowego Arizony. - W celu wyjaśnienia trzeba dodać, że obie osoby brały udział w bójce na trybunach.

Więcej o: