Krążek zabił 14-latka. Kamera nagrała tragiczny moment [WIDEO]

Do wielkiej tragedii doszło podczas treningu hokeja. Dramatyczny moment zarejestrowała kamera. Wsiewołod Małkow został przypadkowo trafiony krążkiem w klatkę piersiową. 14-letniego hokeisty nie udało się go uratować.

Do tragicznego wypadku doszło w Sankt Petersburgu podczas treningu tamtejszego szkolnego klubu hokejowego. W czasie gry jeden z zawodników trafił krążkiem w klatkę piersiową kolegi, Wsiewołoda Małkowa.

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie. Miażdżąca różnica

Aleksandr Chmielewski"Nie znam się na polityce". Hokeista z ukraińskimi korzeniami w Rosji

Dramat w Rosji. 14-latek zmarł na treningu hokeja

14-latek najpierw się skulił, a potem upadł na taflę po tym, jak otrzymał uderzenie w okolice serca. Tragiczny moment uchwyciła jednak z kamer. Lekarz zespołu natychmiast udzielił poszkodowanemu pomocy i wezwał karetkę. Przybyli na miejsce ratownicy zaczęli resuscytację. Serce chłopca znowu zabiło, ale niestety tylko na chwilę. Jak informują Rosjanie, do szpitala 14-latek trafił już w stanie śmierci klinicznej. Nie udało się go uratować. Zdiagnozowano u niego zamknięty uraz klatki piersiowej, stłuczenie serca i płuc.

Klub prowadzi wewnętrzne śledztwo. Klub hokejowy SKA złożył kondolencje rodzinie i przyjaciołom Małkowa. Poinformowano, że krewni Wsiewołoda otrzymają wszelką niezbędną pomoc.

Kid Andersson po napaściSpryskał rywala wodą i pożałował. "Najgorszy ból w moim życiu. Nie śpię, mam koszmary"

Więcej o: