Tragedia w Rosji! Nie żyje 14-letnia hokeistka. Policja wszczęła śledztwo

14-letnia rosyjska hokeistka Daria Ivakina zginęła w wypadku samochodowym. Młoda zawodniczka prowadziła auto i nagle straciła nad nim panowanie.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek około godziny 4:40 rano. Prowadząca auto Daria Ivakina nagle straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi. 14-latka zginęła na miejscu, jeszcze przed przyjazdem wezwanej karetki pogotowia. Do szpitala trafiło zaś jej dwóch współpasażerów. Dwóch 16-latków i 15-latek odnieśli obrażenia różnego stopnia.

Zobacz wideo Raków gra dalej w Europie. "W starciu z Gent nie stawiam ich na straconej pozycji"
 

Nie żyje 14-letnia hokeistka z Rosji

Śledztwo w sprawie zostało już wszczęte, a policja bada, czy istnieją podstawy prawne do rozpoczęcia postępowania karnego. Sprawę komentują nie tylko lokalne media, ale też znajomi Ivakiny. Do tragicznego zdarzenia odniosła się m.in. koleżanka tragicznie zmarłej hokeistki, Emilia Dmitrieva.

- Wydarzyła się straszna tragedia. Nasza utalentowana koleżanka, napastniczka kobiecej drużyny hokejowej Charas Daria Ivakina, zginęła w wypadku. Składam kondolencje całej rodzinie, bliskim i przyjaciłom - napisała.

 

- Policja bada okoliczności wypadu, w tym sposób, w jaki 14-letnia dziewczyna w nocy prowadziła samochód - poinformowała lokalna gazeta Gornyj Altaj News, cytowana przez portal Rt.com.

Więcej o:
Copyright © Agora SA