David Pastrnak oddał pielęgniarce swój samochód! Wielki gest hokeisty NHL!

Czeski hokeista David Pastrnak podarował pielęgniarce walczącej z koronawirusem samochód! Kobieta jest już w posiadaniu ekskluzywnego auta.

To piękny gest zawodnika Boston Bruins. Auto, jakie otrzymał w nagrodę dla najlepszego hokeisty w Meczu Gwiazd NHL, trafiło do Kaitlin Hogstrom. 30-latka jest pielęgniarką w Tufts Medical Center w Bostonie i pracuje na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Dodatkowo jest kibicką ekipy Boston Bruins. 

 
Zobacz wideo Koszmarny błąd Samira Handanovicia. Zaskoczył nawet kolegę

Piękny gest hokeisty NHL

- Słyszałem o jej wspaniałej pracy w szpitalu. Wiem też, że jest samotną matką. Moja mama również wychowywała mnie bez ojca. Wiem, ile to kosztuje wyrzeczeń - powiedział czeski hokeista w nagraniu skierowanym do pielęgniarki. 

Neymar na sylwestra zaprasza 500 osób! Mega impreza przez pięć dni w kraju zgnębionym przez koronawirusaNeymar na sylwestra zaprasza 500 osób! Mega impreza przez pięć dni w kraju zgnębionym przez koronawirusa

Pastrnak nie uczestniczył w przekazaniu samochodu Hogstrom, by nie narażać siebie ani jej na zakażenie koronawirusem. Auto przekazała jej klubowa maskota zespołu z Bostonu. 

Latem wydali 250 mln funtów. Teraz też nie będą oszczędzać! Haaland celem nr 1!Latem wydali 250 mln funtów. Teraz też nie będą oszczędzać! Haaland celem nr 1!

Gracze NHL czekają na terminarz ligi na sezon 2020/2021. Na razie wiadomo jedynie, że nowe rozgrywki mają ruszyć 13 stycznia.

Więcej o: