Fenomenalny debiut Petra Cecha! Czech obronił dwa rzuty karne [WIDEO]

Petr Cech zadebiutował w hokejowej drużynie Guildford Phoenix. Czeski bramkarz zaprezentował się kapitalnie, pomagając swojej drużynie zwyciężyć po serii rzutów karnych.

Petr Cech karierę piłkarską zakończył już kilka miesięcy temu. Od tamtej pory był dyrektorem technicznym w Chelsea, jednak chęć poszukiwania nowych wyzwań sprawiła, że Czech zdecydował się na pomoc hokejowej drużynie Guildford Phoenix, która swoje mecze w drugiej lidze rozgrywa blisko miejsca, gdzie legenda londyńskiego klubu mieszka.

Zobacz wideo

Czeski bramkarz znakomicie rozpoczął swoją hokejową karierę. 37-letni Cech w znaczący sposób przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu nad Swindon Wildcats 2, broniąc dwa rzuty karne. - Nikt mi tego nie zabierze, co jest naprawdę miłe - powiedział po zakończeniu spotkania.

- Jeśli masz jakieś marzenie i gonisz za nim, a potem robisz wszystko, by się spełniło... Zrobiłem już to w piłce nożnej, gdzie spełniły się wszystkie moje marzenia - powiedział po wygranym spotkaniu. - Powiedziałem, że to może być moje ostatnie marzenie, które mam nadzieję spełnić. Bardzo ciężko na to pracowałem - zakończył Petr Cech.

Więcej o: