Sport.pl

Policja publikuje zdjęcie podejrzanego o pobicie hokeisty. To wiceprezes klubu sportowego

Jastrzębska policja opublikowała zdjęcie mężczyzny, będącego w zarządzie klubu piłkarskiego z Jastrzębia, podejrzewanego o pobicie hokeisty GKS-u Katowice. Z kolei prezes GKS-u Jastrzębie wydaje oświadczenie w związku ze sprawą.

W piątek przed meczem GKS-u Katowice z JHK GKS Jastrzębie doszło do skandalicznej sytuacji. Jaakko Turtiainen, hokeista GKS-u Katowice, został zaatakowany podczas rozgrzewki przez nieznanych sprawców. Zawodnik trafił później do szpitala, a drużyna odmówiła gry w meczu. I ostatecznie spotkanie się nie odbyło. Prawdopodobnie GKS Jastrzębie zostanie ukarany walkowerem. Gospodarze twierdzą jednak, że do przykrego incydentu doszło poza terenem lodowiska i oni nie ponoszą odpowiedzialności za atak na hokeistę.

Mariusz Czerkawski w "Wilkowicz Sam na Sam": Długi, komornik, nadszarpnięte zaufanie do hokeja. Mam nadzieję, że winni zostaną ukarani

Policja zidentyfikowała sprawców zdarzenia. Jednym z nich był 15-latek, który został już zatrzymany. Drugim z nich miał być wiceprezes piłkarskiego GKS-u Jastrzębie, Paweł Duszyński. Głos w tej sprawie zabrał prezes klubu. - Jako Prezes Klubu Sportowego GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. oświadczam, że klub stanowczo potępia wszelkiego rodzaju ataki agresji wobec kogokolwiek, w tym w szczególności wobec sportowców. Jednocześnie wyrażam głębokie ubolewanie, że, jak informują media, jednym z czynnych uczestników zdarzenia miał rzekomo być Członek Zarządu spółki - przekazał Dariusz Stanaszek za pośrednictwem strony internetowej.

Policja opublikowała zdjęcie podejrzanego. - Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzą sprawę rozboju, do którego doszło wczoraj, około godziny 17.00, na Al. Jana Pawła II. Dwaj mężczyźni zaatakowali zawodnika katowickiej drużyny hokeja i zabrali mu koszulkę z logo klubu GKS Katowice. Jeden ze sprawców napadu, 15-letni jastrzębianin niedługo po zdarzeniu trafił w ręce policjantów. Policjanci wciąż poszukują drugiego z mężczyzn. To mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju: Paweł Duszyński, ur. 12.02.1990 r., którego wizerunek publikujemy za zgodą prokuratora - przekazała jastrzębska policja.

- Wszyscy, którzy znają aktualne miejsce pobytu Pawła Duszyńskiego, proszone są o kontakt z jastrzębskimi policjantami pod nr tel. 32 47 87 200 lub najbliższą jednostką Policji - numer 112. Można też informować za pośrednictwem e-mail: dyżurny@jastrzębie.ka.policja.gov.pl - dodała, prosząc o pomoc w zatrzymaniu podejrzanego.

Więcej o:
Komentarze (68)
Policja publikuje zdjęcie podejrzanego o pobicie hokeisty. To wiceprezes klubu sportowego
Zaloguj się
 • vincento_mocca

  Oceniono 27 razy 27

  Ten na zdjęciu to wiceprezes czegokolwiek??? No jaja se teraz robicie?????

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 21 razy 21

  Widziałem go dzisiaj w bibliotece uniwersyteckiej. Czytał prace Heideggera w oryginale.

 • algreg

  Oceniono 15 razy 15

  wzorcowa morda kryminalna . po prostu prezes

 • fryderykus

  Oceniono 14 razy 14

  29 letni kibol w zarządzie poważnego klubu piłkarskiego? już wiecie dlaczego polska pilka klubowa wyglada jak wyglada, rządza nią mafie i zastraszeni niby zarzadcy

 • tomasz0111

  Oceniono 13 razy 13

  Z gęby typowy wiceprezes

 • boo-boo

  Oceniono 13 razy 13

  Wygląd troglodyty, zero inteligencji w spojrzeniu- dlaczego mnie to nie dziwi....

 • galileo-hk

  Oceniono 12 razy 12

  Jeśli wiceprezes ma taką gębę, to strach pomyśleć jak wygląda prezes.

 • the_national_observer

  Oceniono 11 razy 11

  Z twarzy ten człowiek przypomina raczej stałego mieszkańca sieci zakładów penitencjarnych.
  Jeśli zarzuty się potwierdzą uważam, że klub powinien zamknąć się że wstydu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX