MŚ Dywizji IB. Polscy hokeiści zaczęli od pewnego zwycięstwa. Gdzie oglądać kolejne mecze reprezentacji? Transmisja TV, stream online, na żywo, terminarz

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2019. W pierwszy meczu grupy B dywizji I Polacy wysoko pokonali Holendrów. O awans do grupy A powalczą jeszcze z reprezentacjami: Ukrainy, Rumunii, Estonii i Japonii.
Zobacz wideo

Drużyny I dywizji będą rywalizować w mistrzostwach świata w dniach: 29 kwietnia – 5 maja (Grupa A) i 28 kwietnia – 4 maja (Grupa B). Dywizja podzielona jest na grupy A i B. Pierwsza i druga reprezentacja grupy A awansują do mistrzostw świata elity roku. Polscy hokeiści rozgrywają swoje mecze w grupie B, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym. Tutaj tylko zwycięzca może liczyć na promocję do grupy A. Z kolei ostatni, szósty zespół spadnie do II dywizji. Stawką dla podopiecznych Tomasza Valtonena jest więc to, by powrócić do grupy A, z której spadliśmy przed rokiem.  

Mecze grupy B rozgrywane są w stolicy Estonii - Tallinie. 

W swoim pierwszym meczu grupy B nasi reprezentanci wysoko pokonali Holandię – 8:1 (1-1, 2-0, 5-0). Trafienia we wczorajszym spotkaniu zanotowali: Bartłomiej Neupauer (18, 51), Filip Komorski (34, 42), Alan Łyszczarczyk (36), Patryk Wronka (44), Krystian Dziubiński (47), Adam Domogała (48). W reprezentacji Holandii na listę strzelców wpisał się: Ernesto Klem.

MŚ w hokeju na lodzie 2019, Dywizja IB. Gdzie oglądać mecze Polaków? Transmisja TV, stream online, na żywo, terminarz

Wszystkie mecze reprezentacji Polski w Dywizji IB Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie obejrzymy w TVP Sport. W Internecie transmisja spotkań będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Poniżej zamieszczamy terminarz meczów polskiej kadry:

Poniedziałek, 29.04

Polska - Ukraina – godz. 15:15

Środa, 01.05

Polska - Rumunia – godz. 18:45

Czwartek, 02.05

Estonia - Polska – godz. 18:45

Sobota, 04.05

Polska - Japonia – godz. 15:15

Więcej o:
Copyright © Agora SA