Remis w wielkim finale Polskiej Hokej Ligi! GKS Tychy odrobił straty

Hokeiści Comarch Cracovii przegrali na własnym lodowisku z GKS-em Tychy 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) w czwartym meczu finału Polskiej Hokej Ligi. W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2:2.
Zobacz wideo

Cracovia wygrała ostatnio na lodowisku w Tychach i prowadziła w finale 2:1. Ale we wtorek hokeiści GKS-u Tychy wyrównali stan rywalizacji. Zespół Andreja Husau wygrał w Krakowie 4:0, a gole dla GKS-u strzelali: Aleksiej Jefimienko, Michael Cichy, Filip Komorski i Radosław Galant.

- Atmosfera meczu w Krakowie była rewelacyjna. Mój zespół wykorzystał wszystkie okazje, a przeciwnik miał kilka szans i nie potrafił ich wykorzystać. Ten mecz jest już dla nas historią. Koncentrujemy się na następnym - przyznał po spotkaniu Andrej Husau, trener GKS-u Tychy. Rudolf Rohacek, szkoleniowiec Cracovii dodał: Ten mecz źle się dla nas ułożył, ale to już historia. Walka o mistrzostwo 'kręci' się dalej.

W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2:2. Kolejny mecz wielkiego finału Polskiej Hokej Ligi odbędzie się 9 kwietnia.