GKS Tychy - Comarch Cracovia. Gdzie oglądać pierwszy mecz finału Polskiej Hokej Ligi? Transmisja TV, stream online, na żywo, terminarz, 02.04

Polska Hokej Liga 2018/2019. We wtorek, 2 kwietnia, rozpocznie się bój o dominację w polskim hokeju. W finale PHL zmierzą się: aktualny mistrz Polski - GKS Tychy - oraz Comarch Cracovia. Gdzie oglądać finałowe spotkania?
Zobacz wideo

PHL 2018/2019. GKS Tychy to druga drużyna rundy zasadniczej. Comarch Cracovia przeszła przez play-offy jak burza

W rundzie zasadniczej tego sezonu Polskiej Hokej Ligi lepiej radzili sobie hokeiści z Tychów. Po 42. rozegranych meczach mistrzowie Polski znaleźli się na drugim miejscu w tabeli, ustępując jedynie imiennikowi z Katowic. W ćwierćfinałach podopieczni Andrei Gusova okazali się lepsi od MH Automatyki Gdańsk (4:3), a w 1/2 finału pokonali Podhale Nowy Targ.

Z kolei Comarch Cracovia zakończyła zmagania w rundzie zasadniczej na 5. miejscu. Półfinalista poprzedniego sezonu PHL odnalazł formę dopiero w fazie play-off. W ćwierćfinałowym pojedynku z JKH GKS Jastrzębie krakowianie nie oddali rywalom ani jednego spotkania. Z kolei w półfinałach Cracovia odprawiła z kwitkiem GKS Katowice (4:2).

W sezonie 2017/2018 Tyszanie wywalczyli tytuł mistrza Polski po pięciu pojedynkach z GKS-em Katowice (4:1). Natomiast hokeiści z Krakowa swój ostatni tytuł zdobyli dwa lata temu.

Finał PHL 2018/2019 - terminarz spotkań

Rywalizacja w finale PHL przebiega do czterech wygranych spotkań. Mecze będą rozgrywane na przemian w Tycach i Krakowie. Poniżej zamieszczamy harmonogram tegorocznego finału:

2 kwietnia, godz. 18:00, GKS Tychy - Comarch Cracovia

4 kwietnia, godz. 20:00, Comarch Cracovia - GKS Tychy

7 kwietnia, godz. 18:15, GKS Tychy - Comarch Cracovia

9 kwietnia, godz. 18:15, Comarch Cracovia - GKS Tychy

ewentualnie 11 kwietnia, godz. 18:15, GKS Tychy - Comarch Cracovia

ew. 13 kwietnia, godz. 20:30, Comarch Cracovia - GKS Tychy

ew. 16 kwietnia, godz. 18:00, GKS Tychy - Comarch Cracovia

GKS Tychy - Comarch Cracovia. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz finału PHL? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV pierwszego pojedynku w finale PHL przeprowadzi TVP Sport. W Internecie spotkanie będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Początek transmisji od godz. 17:45.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.