29-letni napastnik ze Słowacji od dawna gra w Polsce. Zadebiutował w sezonie 2007/08 jeszcze w Naprzodzie Janów, potem przeniósł się do Unii Oświęcim. Teraz nie doszedł jednak do porozumienia w kwestii warunków finansowych i prawdopodobnie odejdzie. Jest nim zainteresowanych kilka klubów, mówi się o przejściu do wicemistrzowskiego GKS-u Tychy.