Słowacki napastnik być może zagra w Tychach

PRZEGLĄD PRASY. Katowicki ?Sport? donosi, że grający ostatnio w Unii Oświęcim Petr Tabaczek może przenieść się do Tychów
Petr Tabaczek (z lewej ) w meczu Unii z Cracovią
Fot. Jakub Ociepa / Agencja Wyborcza.pl

29-letni napastnik ze Słowacji od dawna gra w Polsce. Zadebiutował w sezonie 2007/08 jeszcze w Naprzodzie Janów, potem przeniósł się do Unii Oświęcim. Teraz nie doszedł jednak do porozumienia w kwestii warunków finansowych i prawdopodobnie odejdzie. Jest nim zainteresowanych kilka klubów, mówi się o przejściu do wicemistrzowskiego GKS-u Tychy.

Więcej w "Sporcie".

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: