GKS Tychy już w półfinale Polskiej Ligi Hokejowej

W czwartym meczu ćwierćfinałowym Aksam Unia Oświęcim przegrał z GKS-em Tychy 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Na takie mecze kibice Zagłębia Sosnowiec muszą zaczekać
Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Wyborcza.pl

Ten wynik oznacza awans tyszan, którzy wygrali rywalizację w play off 3-1.

Rywalem tyszan będzie teraz JKH Jastrzębie. W drugim półfinale Cracovia zagra z Sanokiem.

Unia zagra o miejsca 5-7.

Aksam Unia Oświęcim - GKS Tychy 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Bramki: 1:0 Wojtarowicz (5.), 1:1 Dutka (26.), 1:2 Zion (46.).

Kary: 6 - 14 minut. Widzów 1500

Kulisy sportowych wydarzeń na Śląsku. Dołącz do nas na Facebooku "

Więcej o: