Magazyn NHL zaprasza na konkurs! Wygraj bluzę Detroit Red Wings

Do wygrania jest bluza Detroit Red Wings ufundowana przez ESPN America. Co trzeba zrobić, żeby ją wygrać? Wymyślić pseudonim dla fińskiego gracza "Skrzydeł" Valtterego Filppuli

Wprawdzie Detroit Red Wings w tym sezonie nie zdobędą Pucharu Stanleya, którego rozgrywki wkraczają właśnie w decydującą fazę, ale ich kibiców w Polsce jest mnóstwo. Właśnie im - ale nie tylko oczywiście, bo czekamy na zgłoszenia wszystkich fanów hokeja! - proponujemy fantastyczną zabawę.

Wystarczy wziąć udział w konkursie "Alter ego Valtterego" Sport.pl i stacji ESPN America, która jako jedyna w Polsce transmituje mecze najlepszej hokejowej ligi świata. Na czym on polega? Szukamy pseudonimu dla Valtterego Filppuli, napastnika Detroit Red Wings. Fin ma już wprawdzie przydomek - Flip - ale naszym zdaniem zasługuje na coś lepszego!

Dla najciekawszej, najzabawniejszej czyli najfajniejszej naszym zdaniem propozycji mamy nagrodę - bluzę Detroit Red Wings!

Cały regulamin znajdziecie tutaj ?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku (30.05) do godz. 20. Trzeba je wysłać na adres: magazyn_nhl@gazeta.pl. W tytule prosimy wpisać "Alter ego Valtterego". Wiadomość musi też zawierać dane kontaktowe, w tym imię, nazwisko, adres i telefon, żebyśmy nie mieli problemów ze skontaktowaniem się ze zwycięzcami. Uwaga! Każdy może wysłać tylko jedną propozycję.

A nagrodę możecie zobaczyć w najnowszym Magazynie NHL

Zobacz wideo
Więcej o: