Magazyn NHL zaprasza na konkurs: Wymyśl dialog i wygraj bluzę Washington Capitals

Lubicie hokej i konkursy? To wspaniale się składa, bo właśnie mamy dla was konkurs hokejowy! Do wygrania są dwie bluzy Washington Capitals ufundowane przez ESPN America. Co trzeba zrobić, żeby wygrać jedną z nich? O tym poniżej

Sezon NHL wkroczył w decydującą fazę. Lada moment poznamy nowego zwycięzcę Pucharu Stanleya. Emocje są ogromne, ale mogą być jeszcze większe. Wystarczy wziąć udział w konkursie "Co powie Ovi?" Sport.pl i stacji ESPN America, która jako jedyna w Polsce transmituje mecze najlepszej hokejowej ligi świata. Na czym polega zabawa? W ilustracji do tego artykułu widzicie zdjęcie, w które wstawiliśmy komiksowe chmurki. Wystarczy wymyślić krótki dialog między postaciami na obrazku:

Proste? No to teraz już tylko trzeba wysłać do poniedziałku (13.05) do godz. 20 gotową treść na adres: andrzej.kulasek@agora.pl. W tytule prosimy wpisać "Co powie Ovi". Wiadomość musi też zawierać dane kontaktowe, w tym imię, nazwisko, adres i telefon, żebyśmy nie mieli problemów ze skontaktowaniem się ze zwycięzcami. A zostaną nimi te dwie osoby, których propozycje najbardziej nas rozbawią. Przy tym uwaga! Każdy może przesłać tylko jeden dialog.

Cały regulamin znajdziecie tutaj ?

A nagrody możecie zobaczyć w najnowszym Magazynie NHL

Zobacz wideo

Życzymy udanej zabawy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.