M¦ w hokeju. Rosja wygrywała z Kanad± 2:0 i nagle... [RELACJA]

4 : 2

• sobota, 20 maja 2017
  • 20. min.

Koniec niesamowitego meczu. Kanada w finale M¦. Teraz czeka na rywala (Szwecja lub Finlandia)

• 20. min.

Strzelcem gola Sean Couturier.

• GOOOOOOL

19. min.

4:2 !!! Znów trafili Kanadyjczycy

• GOOOOOOL

17. min.

GOOOOOL 3:2. Kanada już na prowadzeniu! Co¶ niesamowitego.

• 14. min.

Szczę¶liwym strzelcem wyrównuj±cego gola Nathan Mackinnon

• GOOOOOOL

14. min.

GOOOOOL dla Kanady. Mamy remis 2:2 !!!

• 12. min.

Ostrzał bramki Rosjan nie przyniósł efektu. Koniec gry w przewadze ekipy z Ameryki Płn.

• 9. min.

W ostatnim finale hokejowych mistrzostw ¶wiata elity Kanada rozgromiła Rosję 6:1. Dzi¶ o takim wyniku obrońcy tytułu raczej mog± pomarzyć. Na odwrócenie losów rywalizacji maj± jeszcze 9 minut.

• 9. min.

Kolejne wykluczenie dla Rosji. Jevgenij Kuznjecov nieprzepisowo przeszkadzał bramkarzowi.

• 7. min.

Mistrzowie ¶wiata w przewadze, ale zbyt chaotycznie. Przed momentem groĽna kontra Rosjan.

• 6. min.

Artom Zub na ławce kar. Rosjanin powalił rywala. Będzie gor±co, Kanada już rusza do ataku.

• 5. min.

7:3 w celnych strzałach na korzy¶ć Kanady ( w trzeciej tercji). Widać komu zależy na wyrównaniu .

• 4. min.

Bez konsekwencji i wykluczeń. Czas na sportow± wymianę ciosów. Szybka gra jednych i drugich. GroĽne akcje pod dwoma bramkami. Gol wisi w powietrzu,,,

• 3. min.

Koniec gry w przewadze Kanady. Trwa przepychanka na boisku.

• 3. min.

Sprytne tr±cenie kr±żka przez O'Reilly'ego. Publiczno¶ć wstała z miejsc, zabrakło centymetrów.

• 2. min.

Kanada przed szans± na wyrównanie. Anton Bjelov za atak kijem musiał udać się na ławkę.

• 2. min.

Lepiej Kanada nie mogła rozpocz±ć trzeciej tercji. Strzelał Nathan MacKinnon, a Mark Scheifele tr±cił kr±żek i zmylił bramkarza.

• GOOOOOOL

1. min.

Zaczynamy trzeci± tercję. Już 2:1!!!

• 20. min.

Koniec drugiej tercji. 2:0 wygrali j± Rosjanie. Czekamy na trzecia odsłonę coraz ciekawszego meczu w Kolonii.

• 19. min.

Kara dla Rosjan. Na czyst± pozycję wyjeżdżał Simmonds, ale był zahaczany przez Ar»oma Zuba.

• 18. min.

Rosjanie w sytuacji dwóch na bramkarza. Władysław Namestnikov strzelił jednak nie najlepiej.

• 17. min.

Rosjanie szybko zaznaczyli swa grę w przewadze. Gola strzelił, do¶ć szczę¶liwie Nikita Gusev, Asystę zanotował Vadim Sipaczov, Artjemmij Panarin

• GOOOOOOL

16. min.

2:0 dla Rosji !!!

• 16. min.

No to Kanada w natarciu. Jej zawodnik Simmonds jednak odesłany na ławkę kar za niesportowe zachowanie. Pchn±ł rywala podczas krótkiej przerwy w grze.

• 15. min.

Asystę przy golu zaliczyli Artemij Panarin i Nikita Kuczerov. Podaj±cy i zdobywca bramki to zawodnicy graj±cy w NHL.

• 14. min.

Evgeny Kuznetsov dostał idealne podanie tuż przed kanadyjsk± bramk±. Nie pozostało mu nic innego jak z odległo¶ci pół metra wbić kr±żek do siatki.

• GOOOOOOL

14. min.

GOOL dla Rosji !!!

• 13. min.

Provorov oddał mocny strzał. Calvin Pickard nie dał się zaskoczyć. Oba zespoły już w komplecie. Gra jest bardzo wyrównana.

• 10. min.

Wykluczenie dla Rosjan. Taflę opuszcza Bjelow. Kanadyjczycy mogli szybko to wykorzystać.

• 8. min.

Przed momentem groĽnie strzelał Barabanov.

• 6. min.

Gra w przewadze Rosjanom nic nie dała. Kanadyjczycy bezbłędnie w defensywie. Po 6 minutach drugiej tercji wci±ż 0:0

• 1. min.

Pocz±tek drugiej tercji.

• 20. min.

0:0 po pierwszej tercji, choć jeszcze pięć sekund przed końcem szansę miał Niczuszkin. Rosjanie oddali aż 11 strzałów na kanadyjsk± bramkę, rywale odpowiedzieli siedmioma strzałami, ale na razie bez goli.

• 19. min.

Barabanow staranowany przez Konecnego. A potem chwila przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Obyło się bez kar.

• 18. min.

Kanadyjczycy przetrwali rosyjsk± grę w przewadze.

• 15. min.

Scheifele zjeżdża na ławkę kar za zbyt agresywn± grę. Rosjanie będ± przez dwie minuty grali w przewadze.

• 13. min.

Kanadyjczycy oddali na razie pięć strzałów, Rosjanie od dwa więcej.

• 12. min.

GroĽnie pod bramk± Kanady. Antipin strzałem z nadgarstka chciał zaskoczyć Pickarda, ale kanadyjski bramkarz zachował czujno¶ć.

• 10. min.

Starcie Kuczerowa z Vlasciciem kończy się wznowieniem pod kanadyjsk± bramk± i kontr± Kanadyjczyków.

• 7. min.

MacKinnon z zaskakuj±cym strzałem, ale rosyjski bramkarz zdołał odbić kr±żek nog±.

• 5. min.

Szybki mecz, ale na razie niewiele strzałów na jedn± czy drug± bramkę.

• 1. min.

Kanadyjczycy zaczęli aktywnie od pierwszej minuty. To oni czę¶ciej atakuj±, staraj± się stwarzać zagrażanie pod rosyjsk± bramk±, ale na razie bez celnego strzału.

• 1. min.

Gramy!

• Kanadyjczycy wygrali swoj± grupę, a w ćwierćfinale pokonali 2:1 współgospodarzy turnieju - Niemców. Rosjanie w pierwszej rundzie zajęli drug± lokatę, a w ćwierćfinale pokonali Czechów 3:0.

• Obrońcy tytułu - Kanadyjczycy - oraz br±zowi medali¶ci sprzed roku - Rosjanie, zmierz± się w pierwszym półfinale hokejowych mistrzostw ¶wiata elity. W drugim meczu o finał (godz. 19.15) Szwecja będzie grała z Finlandi±.

O'Reilly (56:58)
Couturier (58:53) Skład: Pickard, Johnson - Parayko, Vlasic, Demers, de Haan, Morrissey, Matheson, Lee - MacKinnon, Skinner, Scheifele - Simmonds, Giroux, O'Reilly - Duchene, Couturier, Killorn - Schenn, Konecny, Marner - Point
Rosja
Bramki: Kuzniecow (32:16)
Gusiew (34:50) Skład: Wasilewski, Sorokin - Gawrikow, Kiselewic, Antipin, Biełow, Proworow, Zub, Orłow - Telegin, Andronow, Niczuszkin - Dadonow, Szypaczow, Gusiew - Kuczerov, Namiestnikow, Kuzniecow - Panarin, Płotnikow, Barabanow - Tkaczew