M¦ w hokeju. Kanada rozbiła USA i pokazała wielk± siłe - To jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• pi±tek, 06 maja 2016
  • KONIEC MECZU

60. min.

Koniec meczu. Kanadyjczycy rozbijaj± Amerykanów w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach ¶wiata elity w Rosji.

• 58. min.

Amerykanie próbuj± podkręcić tempo, ale... nie bardzo im to wychodzi. Kanadyjczycy kontroluj± grę w końcówce.

• 55. min.

USA już w komplecie. Niecałe pięć minut do końca meczu.

• 53. min.

Na dodatek Amerykanie w osłabieniu. Dwie minuty kary.

• GOOOOOOL

51. min.

Niesamowici s± Kanadyjczycy! W osłabieniu strzelaj± pi±t± bramkę. Marchand uciekł obrońcom, wyszedł sam na sam z bramkarzem i spokojnie powiększył prowadzenie.

• 50. min.

Dobre uderzenie Amerykanów, ale kr±żek tuż przed bramk± odbił jeden z kanadyjskich obrońców.

• 49. min.

Dwie minuty kary dla O'Reilly'ego. Kanada w osłabieniu.

• GOOOOOOL

45. min.

Kanada pieczętuje zwycięstwo! Jenner wjechał przed amerykańsk± bramkę i z ostrego k±ta wpakował kr±żek do bramki. Amerykanie bezradni.

• 43. min.

Amerykanie ruszyli do ataku, ale nie mog± zapominać o obronie. Kanadyjczycy przed momentem przejęli kr±żek, ale strzał obronił Kinkaid.

• 41. min.

Zaczęli!

• 40. min.

Zawodnicy s± już na tafli. Za chwilę pocz±tek trzeciej tercji.

• 40. min.

Koniec drugiej tercji. Obraz gry się nie zmienia. Kanada kontroluje mecz.

• PILNE

40. min.

Niewiele brakowało, a Kanada miałaby już cztery bramki. Kinkaid jakim¶ cudem zbił kr±żek na słupek i uratował Amerykanów.

• 36. min.

Z dystansu ładnie uderzał jeden z Kanadyjczyków, ale trafił prosto w zawodników ustawionych przed amerykańsk± bramk±.

• 35. min.

Pięć minut do końca drugiej tercji.

• 34. min.

Kolejna ładna akcja Kanady, kolejny strzał, ale tym razem Kinkaid złapał kr±żek.

• GOOOOOOL

32. min.

I jest pierwsze trafienie w drugiej tercji. Kanada! Duchene wykończył sprytn± akcję i nie dał szans amerykańskiemu bramkarzowi.

• 31. min.

Kanadyjczycy przetrwali grę w osłabieniu bez straty bramki. Kanada już w komplecie.

• 28. min.

Dwie minuty kary dla Kanady. Amerykanie w przewadze.

• 25. min.

Po przerwie tempo gry nieznacznie spadło. Amerykanie próbuj± wyrównać, ale na razie Kanadyjczycy m±drze broni± dostępu do własnej bramki.

• 23. min.

¦wietna szansa Amerykanów, ale doskonale broni Talbot. Dobry pocz±tek drugiej tercji w wykonaniu USA.

• 21. min.

Czas na drug± tercję. W ataku Kanadyjczycy.

• 20. min.

Koniec pierwszej tercji. Zasłużone prowadzenie Kanadyjczyków.

• PILNE

18. min.

Michael Stone hukn±ł na amerykańsk± bramkę, ale kr±żek przeleciał obok bramki.

• 17. min.

Zawodnicy USA nie radz± sobie z siln± i dobrze ustawion± obron± Kanady. Przewaga po stronie aktualnych mistrzów ¶wiata.

• 16. min.

Kanada oddała już 11 celnych strzałów, Amerykanie 7.

• 15. min.

Imponuj±co gra dzisiaj ofensywa Kanady. Sprytna wymiana kr±żka zakończona groĽnym strzałem. Dobrze broni Kinkaid.

• 14. min.

Cudowna obrona kanadyjskiego bramkarza! Odbił strzał z dystansu Larkina, a dobitka przeleciała obok bramki.

• 12. min.

Niewiele brakowało, a Gallagher do bramki dołożyłby wła¶nie asystę. Tym razem Kanadyjczycy nie trafili jednak do bramki.

• 10. min.

Amerykanie próbuj± odpowiedzieć, ale reprezentanci Kanady oddalaj± niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• GOOOOOOL

8. min.

Atomowe uderzenie w samo okienko Brendana Gallaghera i Kanadyjczycy już prowadz±. Bramkarz USA bez szans.

• 8. min.

Amerykanie dobrze bronili się w osłabieniu, nie stracili bramki i znów graj± w komplecie. Kanadyjczycy nie byli w stanie zbudować skutecznego ataku.

• 7. min.

Kanadyjczycy znów w przewadze. Defensywa Amerykanów w opałach.

• GOOOOOOL

6. min.

Cóż za odpowiedĽ! 1:1! Sprytne podanie zza bramki do Taylora Halla, a ten spokojnie zmie¶cił kr±żek między bramkarzem i słupkiem. Fenomenalne widowisko!

• 5. min.

Zawodnicy z Kanady już w komplecie.

• GOOOOOOL

5. min.

Piękna akcja Amerykanów! Maroon w odpowiednim momencie znalazł się przed bramkarzem i bez problemów wpakował kr±żek do bramki!

• 4. min.

Amerykanie już w pełnym składzie. Przetrwali grę w osłabieniu, a teraz dwie minuty kary dla Kanadyjczyków.

• PILNE

3. min.

Zawodnicy USA zamknięci przed własn± bramk±, Kanada gra w przewadze i ostro atakuje!

• 1. min.

Kr±żek w grze! Kanadyjczycy graj± w czerwonych bluzach, Amerykanie w biało-granatowych.

• Zawodnicy s± już na tafli. Za moment zaczynamy!

• Kanadyjczycy broni± tytułu z zeszłego roku. Czy będ± w stanie powtórzyć swój sukces?

• Zaczynamy mistrzostwa ¶wiata elity w hokeju! Gospodarzem turnieju s± Rosjanie, a na start zapraszamy na elektryzuj±ce starcie Stanów Zjednoczonych z Kanad±.