Hokejowe MŚ. Wygraj bilety w konkursie Sport.pl i Isostar [KONKURS]

Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie Grupy A I dywizji zostaną rozegrane 19-25 kwietnia w Krakowie. W konkursie Sport.pl i marki Isostar możecie wygrać bilety na wszystkie mecze Polaków na tym turnieju.
Polacy w Krakowie będą walczyć o awans do absolutnej światowej elity. Ich rywalami będą Japończycy, Kazachowie, Ukraińcy, Węgrzy i Włosi. Dwie pierwsze drużyny wywalczą awans, a ostatnia spadnie do niższej dywizji.

W konkursie Sport.pl i firmy Isostar mamy po dwa bilety na każdy z meczów reprezentacji Polski:19 kwietnia (niedziela) Polska - Włochy
20 kwietnia (poniedziałek) Japonia - Polska
22 kwietnia (środa) Polska - Ukraina
23 kwietnia (czwartek) Kazachstan - Polska
25 kwietnia (sobota) Węgry - Polska
Co trzeba zrobić, by wygrać?

Na profilu Sport.pl na Facebooku znajduje się specjalna grafika konkursowa. W komentarzu pod nią należy zamieścić wpis, w którym określicie, na który mecz chcecie wygrać bilety, oraz w interesujący sposób odpowiecie na pytanie: "Czemu hokej jest ciekawszy od piłki nożnej?". Spośród wszystkich propozycji redakcyjne jury wybierze pięciu laureatów - po jednym na każdy z meczów Polaków. Każdy z nich wygra podwójne zaproszenie, które będzie można odebrać w hali przed meczem.

Konkurs trwa do 15 kwietnia do godziny 15. Wyniki ogłosimy 16 kwietnia.

Regulamin konkursu