Tiger Woods: Rodzina ważniejsza od golfa!

- Rodzina jest dla mnie na pierwszym miejscu, dopiero później jest golf - przekonywał w wywiadzie udzielonym telewizji Sky Sport Tiger Woods. Wyszedł tym samym na hipokrytę. Rozmowa bowiem została nagrana tuż przed wybuchem afery seksualnej z udziałem najlepszego golfisty w historii.

Wywiad miał zostać opublikowany w święta Bożego Narodzenia, jednak po wybuchu afery z udziałem Tigera Woodsa przyspieszono emisję. - Rodzina jest na pierwszym miejscu, a dopiero później golf - przekonywał z kamienną twarzą mistrz świata.

Następnie ciepło opowiadał o ojcostwie, o tym jak dzieli czas pomiędzy karierę, a dom. - Na Uniwersytecie Stanforda nauczyłem się jak godzić obowiązki zawodnika, z tym jak być dobrym ojcem. Nauczyłem się umiejętnie zarządzać czasem.

Na czym polega owa umiejętność? Woods tłumaczy, że po prostu pracuje intensywniej, by nie spędzać tak dużej liczby godzin na polu golfowym jak niegdyś. Wszystko po to, by jak najszybciej biec do rodziny. Czy, aby na pewno?

Według amerykańskich dziennikarzy Woods miał co najmniej 10 kochanek. ? Po wyjściu na jaw afery seksualnej z jego udziałem, stracił żonę, zaczęli odchodzić też sponsorzy.

Jak Woods może uratować wizerunek po zdradach? Woods rezygnuje z - golfa >