Golf. Brylanty rozdane

Walka o pierwsze miejsce w VII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju o Brylant A&A toczyła się do ostatniego dołka. Po dwóch dniach niezwykle ciekawych i trudnych zmagań, przyszło rozwiązanie - Jerzy Bielawski z klubu A&A Golf Club został zwycięzcą siódmej edycji turnieju.

70 golfistów, ponad 20 godzin gry, hektolitry wylanego potu, setki straconych piłek w rafach i przeszkodach wodnych, a na koniec wielkie show finałowe, masa atrakcji, występ uczestnika You Can Dance, pokazy tańca towarzyskiego, pokazy mody, fitness, prezentacja biżuterii - tak wyglądała VII Edycja Turnieju o Brylant A&A.

- Tym roku nasz turniej był wyjątkowy pod każdym względem. Przede wszystkim pierwszy raz w historii turnieju, wielki finał został rozegrany na naszym polu w Pabianicach. Na uczestników turnieju czekała masa atrakcyjnych nagród: luksusowe zegarki, weekendowe wyjazd do najlepszych SPA w Polsce, oraz wiele innych. Na koniec turnieju bardzo miły akcent sportowy, nasz klubowicz Jerzy Bielawski wygrał całe zawody - mówi Sylwia Borusowka z A&A Marketing, organizator imprezy.

Najważniejsze informacje o zawodnikach i turniejach golfa ?

Zwycięzca turnieju otrzymał statuetkę z brylantem wykonaną w pracowni Domu Jubilerskiego A&A, weekend w SPA w Juracie, honorowe członkostwo w A&A Golf Club, oraz zgodnie z tradycjami golfowymi - szytą na miarę marynarkę klubową. W konkurencjach turniejowych na longest drive, oraz nearest to the pin wygrali: Paweł Iwanowski (longest drive mężczyzn), Katarzyna Selwent (longest drive kobiet) oraz Elżbieta Wolschendorf - Łazowska (nearest to the pin).

Wyniki turnieju w głównej kategorii (open brutto):

1. Jerzy Bielawski 169

2. Bogusław Bil 175

3. Amanada Majsterek 176

Więcej informacjo o turnieju na www.golf.aia.pl ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.