Golf. Polska reprezentacja na MercedesTrophy w Stuttgartcie

Już od 2004 roku w Polsce rozgrywane są turnieje z cyklu MercedesTrophy, których zwycięzcy reprezentowali Polskę w ogólnoświatowym finale w łączonych teamach razem z innymi reprezentantami Europy Środkowo Wschodniej. W tym roku jednak, po raz pierwszy, Polska będzie mogła wystawić pełną drużynę Team Poland, która zmierzy się na polu, podczas obywającego sie w dniach 23-28 września finału MercedesTrophy w Stuttgarcie.

Marka Mercedes-Benz od dawna związana jest z golfem. Od lat turnieje MercedesTrophy cieszą się wielkim uznaniem i popularnością.

W tym roku, poza cennymi nagrodami i wyjątkową atmosferą, smaku rywalizacji doda wyłonienie wśród zawodników reprezentacji Polski. Do "Team Poland" zakwalifikowane zostaną 3 osoby - dwóch zwycięzców poszczególnych kategorii handicapowych oraz najlepszy wynik w klasyfikacji strokeplay brutto.

Jest o co walczyć, bo poza zaszczytem reprezentowania kraju w Stuttgarcie, na zwycięzców czekają blisko tygodniowe atrakcje, obejmujące nie tylko grę na najlepszych polach golfowych, ale również udział w cyklu imprez Mercedes-Benz powiązanych z testowaniem najnowszych modeli tej marki.

Pierwszy turniej MercedesTrophy odbędzie się już 26 czerwca w Szczecinie, a zwycięska reprezentację poznamy podczas polskiego finału rozgrywanego w Trójmieście w dniach 10-11 lipca na polu Sierra Golf Club.

 

Najważniejsze informacje o zawodnikach i turniejach golfa ?