Golf. Polacy na Mistrzostwach Świata studentów

Po raz pierwszy w historii Polska wystawi swoją reprezentację na Akademickie Mistrzostwa Świata. W dniach 7-11 czerwca nasza drużyna, w skład której wchodzą Robert Majchrzak, Rafał Majchrzak, Michał Mitera, Kacper Bobala, Maksymilian Sałuda i Jakub Żelazny zmierzy się ze studentami z całego świata!

Nasi zawodnicy grać będą na polu golfowym Antequera Golf Club w hiszpańskiej Maladze. Pole nie należy do bardzo długich czy trudnych jest jednak bardzo górzyste. W głównym czteroosobowym zespole zagrają Rafał, Maks, Kacper i Kuba. Zawody będą prowadzone w formacie strokeplay, do którego liczą się trzy najlepsze wyniki z całej drużyny. Nasi golfiści dotrą na miejsce turnieju już 5 czerwca, co pozwoli im rozegrać jeszcze dwie rundy treningowe, a co za tym idzie, opracować dobrą strategię gry i poznać pole.

Miejmy nadzieję że pierwszy występ naszej reprezentacji przejdzie do historii nie tylko ze względu na inauguracyjny wyjazd, ale również wyniki które osiągną golfiści.

Znamy również skład sponsorów naszego zespołu. Sponsorem głównym jest firma Siódemka S.A., sponsorem wspierającym jest Polski Związek Golfa, patronem medialnym jest magazyn Golf and Roll. Dzięki wsparciu wyżej wymienionych firm i organizacji wyjazd naszej drużyny jest możliwy.

Wszystkie najświeższe informację będzie można śledzić na stronie www.golf24.pl, a także na naszym fanpagu na Facebooku i Twiterze. Będziemy składać relacje na bieżąco podczas trwania Mistrzostw oraz z okresu przygotowań, który trwa już pełną parą.

Najważniejsze informacje o zawodnikach i turniejach golfa ?