Tiger Woods poszedł na odwyk seksualny

"Tiger Woods trafił do kliniki w Missisipi specjalizującej się w leczeniu uzależnienia od seksu" - według ESPN.com napisał na swoim blogu Benoit Denizet-Lewis, autor książki o problemach amerykańskich celebrytów, a przy okazji sam leczący się z seksoholizmu.

Denizet-Lewis kilka lat temu leczył się w Pine Grove Behavioral Health & Addiction Services w Hattiesburgu, gdzie pisał swoją książkę, i jego zdaniem to właśnie tam na odwyk trafił Woods.

W zeszłym tygodniu taką samą informację podały portal Radar Online oraz dwie stacje telewizyjne z Jackson w Missisipi -WJTV i WLBT. Władze kliniki nie potwierdziły jednak tej wiadomości.

Denizet-Lewis, który pisał między innymi dla New York Times Magazine, mówi, że spędził kilka lat temu pewien czas w tej klinice podczas pisania swojej książki. W programie kliniki znajdują się podobno sesje w terapiach grupowych oraz terapie dla rodzin i par. Zdaniem autora "jeśli Woods i jego żona Elin naprawdę chcą odbudować swoje małżeństwo, to ona także będzie spędzać pewien czas w klinice z Tigerem".

Jak Woods może uratować wizerunek po zdradach?

Więcej o golfie znajdziesz w specjalnym dziale Sport.pl ?

Czy Tiger Woods wróci do zawodowego grania w golfa?