Tiger Woods rezygnuje z golfa!

Dramatyczna decyzja Tigera Woodsa. Najlepszy golfista wszech czasów postanowił zawiesić swoją karierę sportową. Chce ratować małżeństwo. - Muszę skupić swoją uwagę na tym, by być lepszym mężem, ojcem i człowiekiem - oświadczył w piątek wieczorem Tiger Woods na swojej stronie internetowej. Wcześniej najbogatszy sportowiec świata przyznał się, że zdradzał żonę.

- Nie spodziewałem się tego. Woods powiedział, że karierę wstrzymuje na czas nieokreślony. To przerażające słowa, ale wierzę, że przemyślał decyzję. Zawsze mówi się, że nie ma nic ważniejszego w golfie, niż gra sama w sobie. Otóż istnieje coś takiego: to Tiger. Próbowałem się z nim skontaktować, ale nie chce z nikim rozmawiać. Wielu moich kolegów i ja jesteśmy w szoku - mówi Geoff Ogilvy, legenda golfa.

O zawieszeniu kariery Woods poinformował na swojej stronie internetowej.

- Muszę skupić moją uwagę na byciu lepszym mężem, ojcem i człowiekiem. Bardzo mi przykro, że moja niewierność dotknęła tak wiele osób, a przede wszystkim moją żonę i dzieci. Chcę jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo mi przykro i prosić o przebaczenie. Nie będę w stanie naprawić tego, co zniszczyłem, ale chcę zrobić wszystko, co jestem w stanie - tak brzmi oświadczenie Tigera Woodsa.

Zamieszanie wokół największej sportowej gwiazdy Ameryki trwa od dwóch tygodni, gdy świat obiegły wieści o jego wypadku samochodowym. Z biegiem czasu na jaw wychodziły inne szczegóły. Okazało się, że rozbity samochód i rany na twarzy Tigera Woodsa były efektem sprzeczki z żoną. W kolejnych dniach prasa ujawniła, że golfista wielokrotnie ją zdradzał . Jedna z kobiet opowiadała, że jej romans z golfistą trwa już dwa i pół roku.

Tiger Woods jest jak doktor House ?

Jak Woods może uratować wizerunek po zdradach?

Elin Woods jest żoną Tigera od 5 lat. Mają dwuletnią córkę i 10-miesięcznego syna. W prasie wielokrotnie pozowali na idealne małżeństwo.

Wypadek, uzależnienie od leku, kochanki - wszystko o Tigerze Woodsie ?

Copyright © Agora SA