Gatorade wycofuje napój Tigera Woodsa

Gatorade postanowiło oficjalnie wycofać ze sprzedaży produkowany przez siebie napój energetyczny 'Tiger Focus'. Firma zapewnia, że nie ma to związku z aferą, jaka wybuchła ostatnio wokół słynnego golfisty. Miał on poważny wypadek samochodowy, a na dodatek wydało się, że zdradzał swoją żonę.

Producent przedstawia nawet dowody, że decyzja o wycofaniu napoju została podjęta dwa dni przed wypadkiem, jakiemu Woods uległ niedaleko swojemu domu na Florydzie. Drink zadebiutował w marcu 2008 roku i stanowił ok. 5% sprzedaży produktów Gatorade. Jego sprzedaż spadła aż o 34% na przestrzeni października.

Tymczasem Wall Street Journal poinformował, że od momentu ujawnienia całego skandalu telewizje przestały emitować jakiekolwiek reklamy z Tigerem Woodsem.

Golfista miał podobno zdradzać swoją żonę z aż dziewięcioma kochankami. Mogłoby się wydawać, że to niewierność Woodsa stoi za opuszczeniem go przez żonę, która wyjechała z jego rezydencji. Powód separacji jest jednak bardziej złożony. Partnerka Woodsa poinformowała bowiem, że jej mąż jest uzależniony od środka przeciwbólowego - vicodinu.

Po wypadku Woods został przewieziony do szpitala z objawami przedawkowania leku. Erin Nordegren, żona golfisty, przekazała policji dwa opakowania vicodinu, które znalazła w domu i poinformowała, że jej mąż już od dawna jest uzależniony od leku.

Tiger Woods przeholował z Vicodinem ?

Copyright © Agora SA