"Najseksowniejsza golfistka świata" świętuje Dzień Niepodległości. Fani zachwyceni

Paige Spiranac to popularna w mediach społecznościowych golfistka, która często chwali się odważnymi zdjęciami. Kilka dni temu influencerka w skąpym bikini świętowała Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych, czym zachwyciła swoich fanów.

Paige Spiranac to 30-letnia Amerykanka, która swoją rozpoznawalność osiągnęła podczas zawodowych zmagań golfowych. Swoje największe sukcesy osiągała w zawodach uniwersyteckich, reprezentując barwy uczelni z Arizony i San Diego. Na koncie posiada nawet jedno turniejowe zwycięstwo - w 2015 roku wygrała w Cactus Tour. Obecnie Spiranac swoją karierę rozwija w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Stanowski na lotnisku ubrany jak gwiazda Bollywood. Rozdawał autografy, robił zdjęcia i uczył ludzi tańczyć

Tak wygląda najseksowniejsza tenisistka na świecie. Fani zachwyceni Paige Spiranac

W tamtym roku Paige Spiranac została wybrana przez magazyn "Maxime" najseksowniejszą kobietą na ziemi. - Kiedy otrzymałam wiadomość, ciągle pytałam: jesteście pewni? Naprawdę w to nie dowierzałam - napisała wówczas na Instagramie. Obecnie jej profil śledzi ponad 3,8 miliona użytkowników, którzy regularnie mogą podziwiać działalność influencerki.

Ostatnio 30-latka postanowiła uczcić Dzień Niepodległości, czyli najważniejsze święto narodowe w Stanach Zjednoczonych, które odbywa się 4 lipca. Golfistka pokazała się w bikini we wzór amerykańskiej flagi, prezentując przygotowane hot-dogi - jeden z najpopularniejszych przysmaków w Ameryce Północnej.

"Najcudowniejsza kobieta na ziemi", "Moja żona krzyczała na mnie, za to, że na ciebie patrzyłem. Było warto", "Cudowna, przepiękna" - pisali fani influencerki.

Zaledwie dzień później Spiranac postanowiła świętować z kolejnej okazji. Tym razem był to Dzień Bikini. Amerykana również pokazała się w dwuczęściowym skromnym niebiesko-czerwonym stroju kąpielowym, a internauci znów rozpływali się nad jej urodą.