Golf. Tiger Woods planuje powrót

Tiger Woods ma nadzieję, że w przyszłym miesiącu wystartuje w pierwszym od ponad roku zawodowym turnieju. Jeden z najlepszych golfistów wszech czasów walczy o powrót do gry po operacji kręgosłupa.

Woods, zwycięzca 14 turniejów wielkoszlemowych, w środę na swojej stronie internetowej poinformował, że w tym roku planuję grę w trzech turniejach - w październiku w Safeway Open w Napa w stanie Kalifornia, w listopadzie w Turcji w Turkish Airlines Open oraz w grudniu w Hero World Challenge, który organizuje jego fundacja.

Woods ostatni raz w zawodowym turnieju zagrał w sierpniu 2015 roku w Wyndham Championship. Potem przeszedł serię operacji kręgosłupa, które wymagały wielomiesięcznych rehabilitacji. Jeszcze w styczniu sam miał wątpliwości, czy jeszcze kiedykolwiek będzie w stanie wrócić do sportu. Ze zdrowiem jest jednak coraz lepiej.

- Moja rehabilitacja jest w takim momencie, że mogę teraz planować starty. Jeszcze wiele pracy przede mną, moja gra zależy od tego, czy będę robił postępy, ale mam nadzieję, że będę gotów - napisał Woods na swojej stronie internetowej.

W 2016 roku po raz pierwszy w karierze nie zagrał w żadnym z czterech wielkoszlemowych turniejów.

Są nowe piłkarskie legendy w grze FIFA 17. Na jedną z nich chyba szczególnie czekaliśmy