Golf. Deutsche Bank Polish Masters. Kolejni Mastersi wyłonieni

Cykl Deutsche Bank Polish Masters zawitał na najstarsze pole golfowe w Polsce. Na First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie pod Warszawą zostały rozegrane drugie eliminacje, które wyłoniły najlepszych golfistów na wrześniowy finał. Kolejna odsłona rywalizacji już 13 czerwca na Kalinowych Polach.

Turniej w Rajszewie był drugą eliminacją do wielkiego finału w ramach cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Najlepsi zawodnicy w pięciu grupach handicapowych wywalczyli kwalifikację i już teraz mogą szykować się do walki. Przed uczestnikami jeszcze cztery okazje, aby znaleźć się we wrześniowym finale, który również zostanie rozegrany na najstarszym obiekcie golfowym w Polsce - First Warsaw G&CC.

Pole w Rajszewie jest kolebką polskiego golfa. 18-20 września będzie gościło najlepszych graczy cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Nagrodą główną jest wyjazd na turniej do Portugalii, który odbędzie się w pierwszej połowie 2016 roku.

- Rywalizacja nabiera rozpędu. Ostatni turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim dopisała pogada, a rywalizacji towarzyszyła znakomita atmosfera. Położony na wyspie 18. dołek stanowi spore wyzwanie dla zawodników. Wszyscy stanęli jednak na wysokości zadania, a pole First Warsaw G&CC było perfekcyjnie przygotowane do gry. To tylko zwiastuje wielkie emocje przed wrześniowym finałem - powiedział Jacek Gulmantowicz, prezes firmy Golf24, organizatora zawodów.

Kolejny turniej eliminacyjny w ramach Deutsche Bank Polish Masters zostanie rozegrany 13 czerwca na Kalinowych Polach nieopodal Zielonej Góry.

Wyniki:

HCP 0-10:

HCP 10,1-15:

HCP 15,1-20:

HCP 20,1-25:

HCP 25,1-36