Dzień golfa w Stacji Mercedes

Gratka dla fanów golfa, jak i kompletnych nowicjuszy. We wtorek parkowe otoczenie Stacji Mercedes zamieni się w istny raj golfowy. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów PGA Polska będzie okazja do przećwiczenia swoich umiejętności i połknięcia golfowego bakcyla. Partnerem wydarzenia jest Centrum Golf.

Celem Dnia golfa organizowanego w Stacji Mercedes w najbliższy wtorek jest promocja golfa, oraz zainteresowanie tym sportem osób otwartych na różne aktywności sportowe. Dodatkową atrakcją podczas wydarzenia będzie pokaz gry Michała i Mateusza Ligockich, młodych polskich olimpijczyków, utytułowanych snowboardzistów, którzy są również aktywnymi golfistami.

Na wszystkich uczestników Dnia golfa czekać będzie w Stacji Mercedes Strefa Golf First Steps, w ramach której przygotowane zostaną stanowiska do praktykowania specjalistycznych uderzeń oraz Driving Range - czyli miejsce do trenowania uderzeń na różne odległości, gdzie goście Stacji będą mieli okazję nauczyć się podstaw golfowego zamachu. Na miejscu trenerzy PGA Polska zapewnią swoją pomoc, sprzęt dla tych, którzy go nie posiadają oraz będą służyć cenną radą.

Na terenie Stacji powstaną tory golfowe, dla osób już grających - Strefa Golf in Park, a na niej rozgrany zostanie turniej Golf Skills Challenge. Na zwycięzcę czeka nagroda - piękna, stylowa torba na kije od Benrossa. Przewidziane są również nagrody pocieszenia oraz szczególna niespodzianka dla golfistów. Jaka? O tym przekonamy się we wtorek.

Stacja Mercedes zaprasza na golfa we wtorek od godz. 16 do 21 na róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.

Zapisy pod adresem: 19dolek@centrumgolf.pl