PGA Polska Pro Tour. Golfiści dla Wojtusia

Finałowy turniej PGA Polska Pro Tour (14-16 września w First Warsaw Golf & Country Club) wzbogacony zostanie o wyjątkowe wydarzenie - licytację charytatywną.

Przez cały sezon golfiści wspierają chorego na rdzeniowy zanik mięśni Wojtusia, dla którego organizowana jest kolejna licytacja z wyjątkową nagrodą. Przedmiotem licytacji będzie koszulka z turnieju golfowego BMW International w Gut Laerchenchof z autografami takich gwiazd jak: Sergio Garcia, Martin Kaymer, Bernhard Langer, John Daly, Rich Beam, Gary Boyd i kilku innych.

Została przekazana PGA Polska Pro Tour przez Łukasza Szadnego z firmy Golfprojekt, specjalizującej się w budowie pól golfowych. Koszulka została oprawiona i bez wątpienia będzie gratką dla niejednego golfisty. Licytacja zostanie przeprowadzona podczas turnieju finałowego 14-16 września w First Warsaw Golf & Country Club. PGA Polska Pro Tour wspiera małego Wojtusia od pierwszego turnieju.

Wojtuś choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Podczas każdego turnieju zbieramy fundusze na jego rehabilitację i sprzęt ortopedyczny. Mamy nadzieję, że do licytacji dołączy się jak największa liczba osób i że będzie okazja do świętowania wspólnego golfowego sukcesu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.