Ruszają zapisy na finał PGA Polska Pro Tour

Ruszają zapisy na finał PGA Polska Pro Tour, który odbędzie się 14-16 września 2012r. w First Warsaw Golf&Country Club. Finałowa rozgrywka na polu FWG&CC to okazja do rywalizacji na jednym z najtrudniejszych obiektów golfowych w Europie.

Dlaczego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu:

1.Możliwość obserwacji w akcji najlepszych PRO. Rywalizacja o finałowy triumf w rankingu Order of Merit rozstrzygnie się właśnie podczas Finału. Punkty liczone będą podwójnie, a różnice punktowe w pierwszej dziesiątce są na tyle małe, że zagwarantują wyjątkowe emocje.

2.Możliwość rywalizacji z najlepszymi amatorami w Polsce.

3.Atrakcyjne nagrody. Dla amatorów przewidziane są wyjątkowe nagrody od naszych sponsorów.

4.Zwycięstwo w cyklu PGA Polska Pro Tour daje przepustkę do bezpłatnego uczestnictwa w największym polskim PRO-AMie w Turcji, który odbędzie się w Hotelu Gloria Golf ***** w Belek 16-22 styczeń 2013. Kategorie: kobiety brutto, kobiety netto, mężczyźni brutto, mężczyźni netto.

5.Akademia golfa - dla gości przewidziana jest bezpłatna akademia golfa. Warto więc na obiekt wybrać się ze wsparciem w postaci rodziny czy przyjaciół.

6.Licytacja charytatywna na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni Wojtka. Łukasz Szadny z firmy Golfprojekt specjalizującej się w budowie pól golfowych, przekaże na licytację pamiątkową koszulkę z PGA EUROPEAN TOUR BMW OPEN W Guleachendorf z autografami takich gwiazd jak: SEGIO GARCIA, MARTIN KAYMER, BERNHARD LANGER, JOHN DAILY, RICH BEAM, GARY BOYD i kilku innych.

więcej informacji: pgaprotour.pl