Golf

 • Sobienie Królewskie dla golfistów tym, czym Spała dla lekkoatletów

  Sobienie Królewskie dla golfistów tym, czym Spała dla lekkoatletów

  Pod koniec września, w Polsce po raz drugi z rzędu odbędzie się finał zawodowego cyklu europejskich rozgrywek golfowych Pro Golf Tour - Deutsche Bank Polish Masters 2014. Areną decydujących zmagań najlepszych zawodników tego sezonu będzie pole golfowe w podwarszawskich Sobieniach Królewskich. Organizatorzy zapewniają, że obiekt, uchodzący za jeden z najnowocześniejszych kompleksów golfowych w kraju, jest już przygotowany na organizację wydarzenia tej rangi.

 • Citi Handlowy MP Juniorów i MP 19-34 od soboty w Kalinowych Polach

  Citi Handlowy MP Juniorów i MP 19-34 od soboty w Kalinowych Polach

  Kalinowe Pola Golf Club w dniach 23-26 sierpnia będzie gospodarzem równolegle rozgrywanych dwóch turniejów z cyklu Citi Handlowy Polish Championships. Program zawodów przewiduje dwa dni zmagań w formacie stroke play i dwa match play, zarówno dla uczestników klasyfikacji juniorskiej, jak i 19-34.

 • Przełamujemy tabu. Golf sportem dla kobiet
 • Golf. Gradecki wygrał Faldo Series. U siebie w domu
 • Golf. Najlepszy w historii występ Polaka w mistrzostwach Europy. Brawo Adrian Meronk!
 • Młode talenty na starcie Faldo Series Poland Championship 2014

  Młode talenty na starcie Faldo Series Poland Championship 2014

  Już 14 sierpnia na polu golfowym Gradi Golf Club w Brzeźnie pod Wrocławiem rozpocznie się polska edycja turnieju w ramach najbardziej prestiżowego światowego cyklu rozgrywek dla młodych golfistów - Faldo Series Poland Championship 2014. Podczas czterodniowej rywalizacji zaprezentują się perspektywiczni zawodnicy z całej Europy, w tym także reprezentanci Polski: Adrian Meronk i Mateusz Gradecki.

 • Golf. Meronk jak McIlroy

  Golf. Meronk jak McIlroy

  Najlepszy polski golfista Adrian Meronk wywalczył tytuł mistrza Polski amatorów. Na polu Postołowo GC wygrał turniej Citi Handlowy XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn.

 • Golf w centrum Warszawy? To możliwe!

  Golf w centrum Warszawy? To możliwe!

  22 lipca parkowe otoczenie Stacji Mercedes zamieniło się w istny raj golfowy. Były pokazy gry profesjonalistów i kursy dla początkujących oraz mnóstwo świetnej zabawy. Jak się gra w golfa, pokazali też snowboardziści Mateusz i Michał Ligoccy.

 • Golf. Lotos Polish Open od tee do greenu

  Golf. Lotos Polish Open od tee do greenu

  Przez trzy dni Lotos Polish Open dziennikarz Sport.pl Michał Owczarek wędrował po polu Sand Valley w Pasłęku za golfistami walczącymi w Lotos Polish Open, turnieju zawodowej ligi Pro Golf Tour. Oto co zobaczył, a czego nie było widać podczas transmisji telewizyjnej.

 • Citi Handlowy Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn od piątku w Postołowie