Golf

 • Golf. Julia Korus zwyciężczynią IX edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup
 • Ile i na czym zarabiają najbogatsi sportowi emeryci?

  Ile i na czym zarabiają najbogatsi sportowi emeryci?

  Sportowcy zarabiają niebotyczne sumy, ale tylko nieliczni, którzy dbali o swój wizerunek w trakcie mogą liczyć na ogromne czeki także po przejściu na emeryturę. Magazyn "Forbes" przygotował zestawienie 12. najlepiej opłacanych sportowców-emerytów. W porównaniu do zeszłorocznego rankingu tegoroczna "12" zarobiła aż o 57 milionów dolarów więcej, w sumie 389 milionów dolarów. Na liście są przedstawiciele pięciu dyscyplin i sześciu różnych państw. W gronie 12 najlepiej zarabiających sportowców-emerytów jest tylko jedna kobieta.

 • Tysiące kibiców, niesamowite zagrania, cudowne widoki. Masters rozpoczęte [ZDJĘCIA]
 • Golf. Adrian Meronk znów na podium w NCAA

  Golf. Adrian Meronk znów na podium w NCAA

  Najlepszy polski golfista-amator, Adrian Meronk znów stanął na podium turnieju w ramach rozgrywek NCAA. 21-latek zajął znakomite 3. miejsce w Mason Rudolph Championship i był najlepszy w swojej drużynie. Zespół Polaka - The Bucaneers Tennessee - zakończył rywalizację na 5. pozycji.

 • Golf. Tiger Woods wyjdzie z dołka?
 • Golf. Tiger Woods zagra w Masters

  Golf. Tiger Woods zagra w Masters

  To bardzo ważne miejsce dla mnie i chcę tam być. Pracowałem nad swoją grą i nie mogę się doczekać rywalizacji. Jestem podekscytowany turniejem i dziękuję wszystkim za wsparcie - napisał Tiger Woods na swojej stronie. Tym samym jest już pewne - zagra w pierwszym majorze w tym sezonie Masters na polu w Auguście.

 • Golf. Tiger Woods poza pierwszą setką światowego rankingu
 • Golf. Meronk szósty, drużyna druga

  Golf. Meronk szósty, drużyna druga

  Najlepszy polski golfista amator Adrian Meronk zajął 6. miejsce w turnieju Seminole Intercollegiate, który w weekend odbył się w amerykańskim Tallahassee. Zwyciężył kolega Polaka z drużyny - Islandczyk Gudmundur Kristjansson. Obaj golfiści walnie przyczynili się także do zajęcia przez ich zespół, The Buccaneers Tennessee, drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej, ulegając na ostatnich dołkach jedynie akademikom z Florydy.

 • Golf. Wściekły Rory McIllroy wrzucił kij do wody
 • Golf. Meronk źle zaczął, dobrze skończył

  Golf. Meronk źle zaczął, dobrze skończył

  - W niedzielę zagrałem poniżej własnych oczekiwań i w kolejnych rundach musiałem odrabiać straty. W dużej mierze to się udało - mówi Adrian Meronk, który po raz siódmy w sezonie był najlepszym graczem drużyny uczelni East Tennessee State University. W turnieju Puerto Rico Classic Polak indywidualnie zajął 14. miejsce, a jego zespół był 11.