Golf

 • Golf. Mastersi wyłonieni. Ostatnie akordy Deutsche Bank Polish Masters
 • Wielkie emocje na finiszu Faldo Series Poland Championship 2015

  Wielkie emocje na finiszu Faldo Series Poland Championship 2015

  Ponad 70 najlepszych golfistek i golfistów młodego pokolenia, trzy emocjonujące rundy turniejowe, pięciu zwycięzców z kwalifikacją do światowego finału, a wszystko pod okiem trenerów Fundacji sir Nicka Faldo, Keitha Wooda i Matthew Faldo. Tak w skrócie można podsumować polską edycję turnieju dla młodych golfowych talentów - Faldo Series Poland Championship 2015. Biało-czerwoni nie zawiedli, a wśród nich najlepiej spisali się Jan Szmidt Jr (Toya G&CC), Julia Korus (Tyski Klub Golfowy) oraz Dorota Zalewska (Binowo Park GC), którzy wygrali w swoich kategoriach.

 • Golf. Polskie eliminacje do wielkiego finału Faldo Golf Series rozpoczęte
 • Golf. Tiger Woods teraz jak Michael Jordan w Washington Wizards

  Golf. Tiger Woods teraz jak Michael Jordan w Washington Wizards

  Jeśli Tiger Woods chce dalej próbować grać, to jego wybór. Powinniśmy być mu wdzięczni za 12 lat najlepszego golfa w historii - mówi Jacek Person, trener i komentator golfa w Canal+. Od czwartku Woods i cała światowa czołówka rywalizują w czwartym w sezonie wielkoszlemowym turnieju - PGA Championship.

 • Golf. Sierra GC kolejną areną zmagań w Deutsche Bank Polish Masters
 • Golf. Thomas Bosco Cwiok zwycięża w dogrywce w PRESS GLASS PGA Polska Cup
 • Raport KPMG: W Polsce na pole golfowe przypada ponad milion osób

  Raport KPMG: W Polsce na pole golfowe przypada ponad milion osób

  Jak wynika z raportu KPMG, Polska zajmuje 2. pozycję pod względem liczby nowo powstałych pól golfowych, a nawet procentowego przyrostu liczby zarejestrowanych golfistów. Pomimo tego, golf w Polsce znajduje się w początkowej fazie rozwoju - na jedno pole golfowe przypada 1 204 166 Polaków. Tymczasem w Europie od 2010 roku golf przeżywa kryzys, notując spadek liczby zarejestrowanych golfistów i stagnację w powstawaniu nowych pól golfowych.

 • Golf. Jordan Spieth faworytem Bridgestone Invitational. An czarnym koniem?
 • Jerzy Dudek dołączył do grona Mastersów

  Jerzy Dudek dołączył do grona Mastersów

  O tym, że Jerzy Dudek jest zapalonym golfistą, nie trzeba nikogo przekonywać. Były bramkarz reprezentacji Polski radzi sobie na polu golfowym coraz lepiej. Co więcej, w ostatnim czasie osiągnął kilka spektakularnych sukcesów.

 • Faldo Series w sierpniu ponownie zawita do Polski

  Faldo Series w sierpniu ponownie zawita do Polski

  Faldo Series Poland Championship już po raz drugi z rzędu odbędzie się na polu golfowym Gradi Golf Club w Brzeźnie nieopodal Wrocławia. Turniej zostanie rozegrany w dn. 14-16 sierpnia. Najbardziej utalentowani młodzi zawodnicy z Polski i Europy ponownie będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności nie tylko na tle rywali, ale również pod czujnym okiem trenerów fundacji legendarnego sir Nicka Faldo.