Golf

 • Golf. Tropikalna atmosfera w First Warsaw Golf

  Golf. Tropikalna atmosfera w First Warsaw Golf

  Gorąca atmosfera na czwartym turnieju cyklu Deutsche Bank Polish Masters to zdecydowanie zbyt delikatne określenie. Ponad setka zawodników rywalizowała w Rajszewie w tropikalnych warunkach. Po rundzie temperatura zamiast opadać. wzrosła, a to za sprawą wspólnego oglądania historycznego awansu reprezentacji Polski do ćwierćfinału piłkarskich mistrzostw Europy.

 • Wrocławski golfista Adrian Meronk niepokonany. Europa wygrywa z USA w Palmer Cup
 • British Amateur. Adrian Meronk z historycznym wynikiem
 • Deutsche Bank Polish Masters. Pogodowy cud pod Częstochową

  Deutsche Bank Polish Masters. Pogodowy cud pod Częstochową

  O pogodowym cudzie mogą mówić uczestnicy trzeciego w tym roku turnieju serii Deutsche Bank Polish Masters. Podczas, gdy w sobotnie popołudnie nad Polską uaktywniły się burze, a lokalnym wyładowaniom w wielu miejscach towarzyszyły ulewne opady i grad to na polu Rosa Private Golf Club grad był jedynie uderzeń.

 • Deutsche Bank Polish Masters. Kobieca dominacja w Sobieniach

  Deutsche Bank Polish Masters. Kobieca dominacja w Sobieniach

  116 golfistów i golfistek wystartowało w drugim turnieju tegorocznej serii Deutsche Bank Polish Masters. Najwyższy stopień podium zawodów rozegranych w Sobieniach Królewskich zdominowały kobiety - spośród pięciu kategorii handicapowych aż trzy ?należały? do pań.

 • Golf. Czerkawski: nie mogę doczekać się turnieju w Sobieniach!

  Golf. Czerkawski: nie mogę doczekać się turnieju w Sobieniach!

  Były hokeista ligi NHL, a aktualnie wspaniały golfista Mariusz Czerkawski nie może doczekać się sobotniego turnieju Deutsche Bank Polish Masters, który rozegrany zostanie na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Będzie jedną z przeszło stu osób, jakie zamierzają przystąpić do drugich w tym roku eliminacji tej popularnej serii rozgrywek.

 • Golf. Deutsche Bank Polish Masters. Idealne rozpoczęcie

  Golf. Deutsche Bank Polish Masters. Idealne rozpoczęcie

  Piękna, słoneczna pogoda, dobre wyniki, gościnne pole golfowe - trudno o lepsze rozpoczęcie nowej edycji cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Pierwszy turniej eliminacyjny popularnej serii dla amatorów odbył się 7 maja w Kalinowych Polach koło Świebodzina i zgromadził na stracie 109 zawodników z całej Polski. Gościem specjalnym zawodów był olimpijczyk Szymon Ziółkowski.

 • Golf. Adrian Meronk ze zwycięstwem i tytułem golfisty roku

  Golf. Adrian Meronk ze zwycięstwem i tytułem golfisty roku

  Adrian Meronk wygrał kolejny turniej w rozgrywkach ligi NCAA. Najlepszy polski golfista-amator triumfował w mistrzostwach Konferencji Południowej, które zostały rozegrane na polu Pinehurst No. 9 w Północnej Karolinie w USA. W klasyfikacji drużynowej sukces odniosła drużyna Polaka - ETSU Bucs, a 23-latek z Wrocławia po raz drugi z rzędu został wybrany golfistą sezonu w Konferencji Południowej.

 • Golf. Adrian Meronk po raz drugi z rzędu w Palmer Cup

  Golf. Adrian Meronk po raz drugi z rzędu w Palmer Cup

  Najlepszy polski goflista amator po raz drugi z rzędu otrzymał nominację do gry w prestiżowym Palmer Cup, czyli amatorskim odpowiedniku słynnego Pucharu Rydera. Coroczne starcie Europy ze Stanami Zjednoczonymi tym razem odbędzie się w czerwcu na polu golfowym Formby GC w Anglii.

 • Golf. Meronk drugi, jego uczelnia najlepsza w Greenbrier Invitational