Golf

 • Golf. Wielka wypłata Rory'ego McIlroya

  Golf. Wielka wypłata Rory'ego McIlroya

  Rory McIlroy wygrał kończący sezon PGA Tour turniej Tour Championship i awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej FedExCup. W nagrodę dostanie w sumie 11,5 mln dolarów.

 • Deutsche Bank Polish Masters 2016 przechodzi do historii

  Deutsche Bank Polish Masters 2016 przechodzi do historii

  1226 uczestników dziewięciu turniejów eliminacyjnych, pięć miesięcy rywalizacji, setki godzin gry, tysiące uderzeń, następnie 87 uczestników rundy finałowej śledzonych przez 8 telewizyjnych kamer, aż w końcu. 18 triumfatorów z zaproszeniem do wyjazdu na Majorkę.

 • Golf. Sukces reprezentacji Polski na Drużynowych MŚ Amatorów

  Golf. Sukces reprezentacji Polski na Drużynowych MŚ Amatorów

  W rozgrywanych w Meksyku Drużynowych Mistrzostw Świata Amatorów reprezentacja Polski zajęła najlepsze w historii ósme miejsce. W klasyfikacji indywidualnej trzeci był Adrian Meronk. - Polska może być dumna ze swojej drużyny - komentował trener Mike O'Brien. Za plecami Polaków golfowe potęgi.

 • Golf. Finał Deutsche Bank Polish Masters już za tydzień

  Golf. Finał Deutsche Bank Polish Masters już za tydzień

  Blisko 200 miłośników golfa już w kolejny weekend (23-25 września) zmierzy się w ogólnopolskim finale Deutsche Bank Polish Masters, który ze względu na rosnącą popularność pierwszy raz w historii zostanie rozegrany równocześnie na dwóch podwarszawskich polach - First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Udział w rozgrywkach wezmą m.in.: lekkoatletyczny mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski, były hokeista Mariusz Czerkawski i dyrektor piłkarskiej reprezentacji kraju Tomasz Iwan.

 • Golf. Finał Deutsche Bank Polish Masters tuż tuż

  Golf. Finał Deutsche Bank Polish Masters tuż tuż

  Co raz bliżej do wielkiego finału Deutsche Bank Polish Masters! Po całym sezonie zmagań i rywalizacji nadchodzi ten najbardziej wyczekiwany turniej. Już w piątek 23 września ponad 150 graczy przystąpi do walki na dwóch podwarszawskich polach - First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie Golf & Country Club. W niedzielę 25 września, transmitowana na żywo w TVP Sport finałowa runda, wyłoni nie tylko medalistów, ale również tych szczęśliwców, którzy dostaną prawo startu w zagranicznym finale serii - w marcu na Majorce.

 • Rafał Bryndal ambasadorem golfowego Deutsche Bank Polish Masters
 • Golf. Tiger Woods planuje powrót

  Golf. Tiger Woods planuje powrót

  Tiger Woods ma nadzieję, że w przyszłym miesiącu wystartuje w pierwszym od ponad roku zawodowym turnieju. Jeden z najlepszych golfistów wszech czasów walczy o powrót do gry po operacji kręgosłupa.

 • Paige Spiranac, zachwycająca golfistka! Najpiękniejsza sportsmenka świata? [ZDJĘCIA]
 • Rio 2016. Golf. Inbee Park ze złotem
 • Golf. Olimpijska rywalizacja Mastersów na Toya GCC

  Golf. Olimpijska rywalizacja Mastersów na Toya GCC

  Podczas gdy w Rio de Janeiro najlepsze golfistki świata walczyły o olimpijskie złoto, we Wrocławiu ponad setka krajowych zawodników rywalizowała o awans do wielkiego finału Deutsche Bank Polish Masters. Atmosfera igrzysk tak bardzo udzieliła się Mastersom, że jedno z miejsc na podium turnieju w Toya Golf & Country Club zajął. mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski.