Znamy już ceny biletów na mecze na PGE Arenie

Zarząd Lechii Gdańsk ustalił ceny biletów i karnetów na mecze biało-zielonych na PGE Arenie w najbliższym sezonie. Ceny kształtują się od 5 do 100zł.

POLECAMY - zobacz sopocki apartament Michaela Platiniego na Euro 2012 [zdjęcia]

Na początku lipca ma się rozpocząć sprzedaż karnetów na nowy sezon. Termin rozpoczęcia dystrybucji abonamentów zostanie podany w późniejszym czasie. Jest jednak uzależniony od odbiorów PGE Areny Gdańsk i systemów dostępu oraz sprzedaży przez Lechię-Operator, która będzie zarządzać obiektem.

- Nie możemy rozpocząć sprzedaży karnetów, dopóki nie odbierzemy między innymi systemu biletowego, który obowiązywać będzie na PGE Arenie - wyjaśnia Błażej Jenek, dyrektor generalny Lechii i jednocześnie prezes Lechii -Operator.

Co ciekawe, fani będą mogli zakupić karnet na rundę jesienną, obejmującą 9 spotkań w Ekstraklasie, lub od razu na cały sezon (15 spotkań). Karnet sezonowy jest znacznie atrakcyjniejszy pod względem cenowym. W dodatku Klub - z myślą o dzieciach, uczniach i studentach - wprowadza dodatkowe zniżki, sięgające nawet 50%.

- To spora zachęta dla rodzin, by przychodziły w komplecie na stadion. Kobiety mogą liczyć na zniżkę 20%, zaś dzieci i młodzież do 16 lat - 50%. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych sympatyków - obecnych i nowych, którzy dopiero budują swoje więzi z Lechią - wylicza prezes Lechii Maciej Turnowiecki.

Dzieci do lat czterech wejdą na mecze gdańskiej drużyny za darmo, zaś studenci i osoby powyżej 60 lat będą miały 20% ulgi przy zakupie biletu czy karnetu. Utrzymane zostają też rabaty dla zarejestrowanych członków fanklubów Lechii. No i nadal obowiązywać będą rabaty za ciągłość w zakupie karnetów na mecze Biało-Zielonych. Podobnie jak w latach poprzednich, na cztery mecze z wybranymi rywalami (Wisła, Śląsk, Legia, Lech) bilety będą kosztować więcej o 10 zł.

Ceny biletów i karnetów na sezon 2011/2012

* Bilety na mecze z Wisłą, Legią, Lechem i Śląskiem droższe o 10 zł (za wyjątkiem sektorów H, 5, 6, w których utrzymana zostaje cena dla dzieci 5 zł). ** Sektor rodzinny (dorosły - 20 zł, dziecko do 13 lat - 5 zł, dodatkowe rabaty nie przysługują). Uwaga - nadal obowiązuje 1% rabatu za ciągłość przy zakupie abonamentu (narastająco od jesieni 2008, maksymalny pułap 20%). Obecnie maksymalna zniżka za zakup karnetu na rundę jesienną lub cały sezon to 6%. W przypadku osób zakupujących karnet na cały sezon, zniżka na sezon 2012/2013 zwiększy się o 2 punkty procentowe w stosunku do naliczonej zniżki za karnet 2011/2012. Zniżki: 50% - uczniowie do 16 lat; 50% - akcjonariusze Lechii Gdańsk SA - na wybrany sektor, z wyłączeniem lóż i miejsc biznesowych; 20% - licealiści, studenci, kobiety, osoby powyżej 60 lat; wejście bezpłatne dla dzieci do lat 4, bez zajmowania odrębnego miejsca; zarejestrowane, oficjalne fankluby Lechii - 30% (do 30 km), 50% (31-120 km), 70% (powyżej 121 km);

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?

PODOBA CI SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY SPODOBAŁ SIĘ TEŻ TWOIM ZNAJOMYM!

Więcej o: