Euro 2012. Crouch nie zagra już w kadrze Capello?

Peter Crouch postanowił nie zagrać już w reprezentacji Anglii prowadzonej przez Fabio Capello po tym, jak nie znalazło się dla niego miejsce nawet na ławce rezerwowych w meczu eliminacji do Euro 2012 ze Szwajcarią - zdradza przyjaciel piłkarza.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

W meczu ze Szwajcarią jako jedyny napastnik w podstawowym składzie wybiegł Darren Bent. Miejsce na ławce rezerwowych zajął Bobby Zamora. Peter Crouch wylądował na trybunach. Anglik poczuł się tym upokorzony i zdecydował się zrezygnować z gry w kadrze dopóki jej selekcjonerem będzie Fabio Capello.

Bliski przyjaciel Croucha zdradził: - To był ostatni raz kiedy Crouch był do dyspozycji Capello. To było celowe upokorzenie. Peter zawsze był lojalny wobec reprezentacji, bez względu na rangę spotkania.

- On ma narzeczoną i córkę. Mógł być już z nimi na wakacjach, ale chciał być częścią drużyny. I po raz kolejny został potraktowany w ten sposób - dodał przyjaciel piłkarza.

To nie pierwszy zawodnik, który zrezygnował z gry w kadrze Capello. Wcześniej zrobili to Paul Robinson, Ben Foster i Wes Brown.

Napastnik Tottenhamu w reprezentacji Anglii zagrał w 42 meczach i strzelił 22 gole.

Joe Hart ? zwyzywał dziennikarza

Więcej o: