Sprawdźcie maila - UEFA wysłała informacje o biletach!

Kibicom, którzy jeszcze tego nie zrobili, proponujemy sprawdzić skrzynki mailowe. UEFA wysłała już wiadomości na temat biletów na Euro 2012.

W mailu, który przyszedł na skrzynkę reportera TOK FM, czytamy: "Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na EURO 2012 nie został wylosowany". Takich informacji jest przeważająca większość, bo przecież 12 milionów kibiców walczyło o niespełna pół miliona wejściówek.

UEFA pisze też, że nie musimy dokonywać żadnych opłat - i to oczywiście różni naszego maila od szczęśliwców, którzy wylosowali bilety - z tym że dla nich ważna informacja: wszystkie informacje dotyczące płatności dostaniecie już tradycyjnym listem, wysłanym na adres podany przy rejestracji.

Jeśli chcecie wykupić swoje bilety, macie trzydzieści dni na dokonanie płatności. Jeśli tego nie zrobicie, wylosowane przez Was wejściówki wrócą do puli UEFA. Europejska federacja w lipcu przeprowadzi ze zwrotów kolejne losowanie. W wakacje ruszy też specjalny portal, na którym - za cenę nominalną - kibice będą mogli odsprzedać sobie wejściówki.

Kto po Elżbiecie II? Poznaj przyszłego władcę Wielkiej Brytanii [ZDJĘCIA]

Więcej o: