Nie można się zalogować na portal Euro2012? To chwilowe...

Dostajemy od czytelników informacje, o problemach z działaniem strony UEFA. Nie można się na niej zalogować i sprawdzić, czy wygrało się bilety. Jak wyjaśnia rzecznik prasowy Euro2012 to celowe działanie - strona się zmienia. Jednak informacji o zablokowaniu możliwości logowania na niej nie znajdziemy.

- Ponieważ nie dostałem jeszcze e-maila z informacją o wylosowaniu (lub nie) biletu na Euro 2012, pomyślałem, że spróbuję się zalogować na portalu biletowym - pisze na Alert24 "rosiu". Niestety, czytelnikowi nie udało się zalogować przy użyciu loginu i hasła, z których korzystał wcześniej.

- Co gorsza, komunikat o niemożliwości zalogowania pojawia się też, gdy wybiorę opcję "przypomnij hasło". Nie mam możliwości dowiedzieć się, co stało się z moim loginem, bowiem na stronie nie ma informacji, co robić w takim przypadku. Można co najwyżej wybrać opcję przypomnienia hasła, która - jak napisałem powyżej - nie działa - pisze nasz czytelnik. Sygnały o podobnych problemach z portalem UEFA dostajemy już od soboty. Wieczorem strona nie działała, później nie dało się zalogować.

Część "biletowa" w przebudowie

- To planowe działanie - mówi Juliusz Głuski, rzecznik prasowy Euro2012. Jak tłumaczy rzecznik, należy spokojnie oczekiwać na list z UEFA. - Rozpoczęło się już wysyłanie listów i maili z UEFA.com - mówi. Te informacje mają zostać rozesłane do końca tygodnia.

- W tej chwili opcja logowania nie działa. Strona zostanie uruchomiona wkrótce - wyjaśnia Głuski. Tej informacji na stronie UEFA się jednak nie znajdzie.