Euro 2012. Trener Portugalczyków pobił reportera

Na lotnisku w Lizbonie doszło do rękoczynów pomiędzy selekcjonerem Portugalczyków Carlosem Queirozem a reporterem telewizji SIC Jorge Baptistą. Do zdarzenia doszło przed wylotem Queiroza na losowanie eliminacji Euro 2012 w Warszawie. Relacja z losowania Z czuba i na żywo na Sport.pl w niedzielę od 12.

- Po wymianie obelg Queiroz podniósl się z krzesła i dwa razy uderzył pięścią komentatora telewizji SIC Jorge Baptistę - donosi "Sport Daily Record" powołując się na świadków. To samo źródło podaje tez, że trenera i reportera trzeba było rozdzielić siłą.

Selekcjoner Portugalii przyznał, ze przed wylotem doszło do ostrej wymiany słów, ale zaprzeczył, jakoby doszło do rękoczynów. Portugalska Federacja Piłkarska odmówiła komentarza w tej sprawie.

Queiroz to były trener Realu Madryt i eks-asystent Alexa Fergusona w Manchesterze United. Ostatnio spotkał się z ostrą krytyką ze strony mediów, po tym jak prowadzona przez niego reprezentacja awansowała na mundial w RPA dopiero po barażach przeciwko Bośni i Hercegowinie.

Wciąż nie wiadomo, gdzie odbędą się ćwierćfinały Euro 2012 ?

Więcej o: