Modelka pozowała na Stadionie Narodowym

Stadion Narodowy jeszcze nie wybudowany, a już się przydaje. Fotografka Anna E. Przybysz zorganizowała tu nietypową sesję zdjęciową. Modelka prezentuje kreacje w scenerii żurawi budowlanych. Zobacz zdjęcia.

Zobacz wszystkie zdjęcia z tej sesji ?

Blond piękność prezentuje się na tle surowego betonu. Wiatr powiewa sukienką, zza której wystaje las dźwigów. To nie miała być promocja Stadionu Narodowego, ale inwestycja na tych zdjęciach prezentuje się imponująco. - Eleganckie bogate wnętrza już się znudziły. Dlatego szukałam oryginalnej scenerii do nowej sesji - mówi Anna E. Przbysz, fotografka, która wykonała nietypowe zdjęcia. Władze Narodowego Centrum Sportu bez problemu zgodziły się na sesję na budowie. Efekt każdy może ocenić sam.

Zdjęcia otrzymaliśmy od Narodowego Centrum Sportu

Co słychać na budowie?

07.10.2009. Bez byłego już ministra sportu Mirosława Drzewieckiego, za to z prymasem, któremu towarzyszyli pastor, imam, rabin i pop, odbyło się poświęcenie i wmurowanie kamienia węgielnego pod Stadion Narodowy.

06.09.2009. Inżynierowie biura technicznego wykonawcy stadionu narodowego zmienili system budowy dziesięciu z dwunastu klatek schodowych, które znajdą się w budynku stadionu, tak by przyspieszyć część prac budowlanych - poinformował dyrektor budowy z ramienia wykonawcy konsorcjum Alpine Construction Polska, Marcin Zaręba.

Zobacz jak rośnie Stadion Narodowy