Sceny w półfinale Euro! Cały kraj oszalał. Czekają 58 lat

Znamy już finalistów Euro 2024. W programie Sport.pl Live po meczu Holandia - Anglia podsumujemy to, co wydarzyło się w obu spotkaniach i spróbujemy przewidzieć, jak może wyglądać niedzielny finał w Berlinie. Gośćmi Konrada Fersztera w naszym studiu będą byli reprezentanci Polski: Tomasz Kłos oraz Jakub Kosecki.

Hiszpania i Anglia to finaliści Euro 2024. We wtorek drużyna Luisa de la Fuente pokonała Francję 2:1 po golach Lamine'a Yamala i Daniego Olmo. W środę do Hiszpanii dołączyła Anglia, która pokonała Holandię 2:1. 

Zobacz wideo Sport.pl Live po półfinałach Euro 2024

W programie Sport.pl Live po półfinałach mistrzostw Europy podsumujemy to, co wydarzyło się na stadionach w Monachium i Dortmundzie. W trakcie programu połączymy się z naszym wysłannikiem na turniej i pokażemy wam, co działo się w mieście przed meczem Holandia - Anglia.

Sport.pl Live po półfinałach Euro 2024

Po analizie półfinałów pomówimy o tym, co może się wydarzyć w niedzielnym finale w Berlinie oraz o tym, kto jest faworytem meczu, który wyłoni nowego mistrza Europy. Gośćmi w studiu Konrada Fersztera będą 69-krotny reprezentant Polski Tomasz Kłos oraz były zawodnik m.in. Legii Warszawa, Jakub Kosecki.

Start programu po zakończeniu meczu Holandia - Anglia. Oglądajcie nas na Sport.pl, Gazeta.pl oraz w naszych mediach społecznościowych. Do zobaczenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.