Niebywałe, co Mbappe zrobił w przerwie meczu. "Żenujące zachowanie"

Do niecodziennej sceny doszło w przerwie półfinałowego spotkania Euro 2024 pomiędzy Hiszpanią a Francją. W sieci pojawiło się wideo, podczas którego widać, jak wchodzący do szatni Kylian Mbappe nie ma na sobie koszulki, natomiast trzyma w ręce trykot jednego z rywali. Bardzo szybko pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy wobec tego ruchu piłkarza. "Żenujące zachowanie" - czytamy.

Trzeba przyznać, że od samego początku to spotkanie nie rozczarowuje fanów. Pierwsza połowa była wyborna. Najpierw w 9. minucie po bajecznej asyście Mbappe akcję sfinalizował głową Randal Kolo Muani. Niedługo później do wyrównania doprowadził najmłodszy na murawie Lamine Yamal, który łatwo ograł Rabiota, a następnie uderzył zza pola karnego nie do obrony. Cztery minuty później piłkarze Luisa de la Fuente wyszli na prowadzenie, a nieszczęśliwie do własnej bramki wbił Jules Kounde

Zobacz wideo Kwiatkowski alarmuje: Nie będzie drugiego Lewandowskiego bez wiary i wsparcia

Niecodzienne sceny. Kylian Mbappe wymienił się koszulkę w przerwie spotkania z Hiszpanią


Do niecodziennej sceny doszło w przerwie, gdy obie drużyny zmierzały do szatni. Kamery uchwyciły moment zejścia Kyliana Mbappe, który nie miał na sobie koszulki. Niespodziewanie miał za to w ręce trykot jednego z rywali. Fani nie mieli wątpliwości, że zamienił się ubraniem z Fabianem Ruizem, z którym do niedawna występował w barwach PSG.

Takie zachowanie nowego zawodnika Realu Madryt nie spodobało się kibicom, którzy wyrazi niezadowolenie w komentarzach. "Nie mów nawet, że Mbappe zamienił się koszulkami w przerwie", "Zaryzykował wściekłość całej Francji", "To dziwne. Nie pokazujcie tego Royowi Keanowi", "żenujące zachowanie" - czytamy.

Jeden z fanów postanowił dodać dużo boleśniejszy wpis. "Nawet nie próbował ukrywać, że wymienia się koszulką, gdy jego drużyna przegrywa. To jest mentalność Francji - brak chemii" - przekazał. Nie można zaprzeczyć, że jeśli Francja odpadnie w półfinale Euro 2024, to spora krytyka spadnie na zawodnika. "Nie zgadzamy się z czymś takim" - oznajmiono.

Kylian Mbappe strzelił w tym turniej tylko jednego gola, kiedy pewnie wykorzystał rzut karny w meczu z Polską. Mimo to miał usprawiedliwienie, gdyż w po starciu z jednym z austriackich obrońców złamał nos i musiał grać w specjalnej masce. Ta uniemożliwiała mu normalne widzenie, przez co dużo tracił w konfrontacjach z przeciwnikami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.