Bonucci zadrwił z angielskich kibiców. Odpowiedź na przyśpiewki podczas finału Euro

Leonardo Bonucci w niecodzienny sposób odpowiada na zaczepki angielskich kibiców. Na swoje konto na Instagramie wrzucił zdjęcie, gdzie razem z Chiellinim jedzą makaron.

W niedzielę 11.07 poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcie na Euro 2020. Po 120 minutach finałowego pojedynku pomiędzy Anglią i Włochami był remis 1:1. W serii rzutów karnych skuteczniejsi byli jednak podopieczni Roberto Manciniego, którzy wygrali 3:2 i sięgnęli po trofeum.

Zobacz wideo Włochy - Anglia. Dantejskie sceny na Wembley

Niecodzienna odpowiedź Bonucciego na przyśpiewki

Kibice reprezentacji Anglii bardzo mocno chcieli pomóc swoim zawodnikom w odniesieniu zwycięstwa. Jednym z ich sposobów na dekoncentrację Włochów było śpiewanie różnych przyśpiewek, między innymi na temat makaronu. Leonardo Bonucci i Giorgio Chiellini postanowili po czasie odnieść się do tych prób w dość niecodzienny sposób.

Bonucci zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z kolegą z kadry. Obaj są wyraźnie uśmiechnięci, trzymają w dłoniach widelce, a na stole przed nimi stoi talerz z makaronem. "Wciąż jemy makaron, a wy?" - podpisał zdjęcie obrońca Juventusu.

Jak informuje dziennik Daily Mail, kwestia makaronu dotyczy przyśpiewek podczas rozgrzewki, kiedy to angielscy kibice krzyczeli, że Włosi "mogą sobie wsadzić swój kręcony makaron w tyłek". Bonucci z kolei pod koniec spotkania miał prowokować swoich rywali i mówić im, aby "jedli więcej makaronu".

 

Bonucci apelował do kolegów, aby lekceważyli przyśpiewki

Takim podpisem Bonucci ewidentnie odnosi się do angielskich kibiców, którzy swoimi przyśpiewkami próbowali zmotywować piłkarzy Garetha Southgate'a. Obok podpisu włoski obrońca dodał kilka emotikon, wśród których znalazła się jedna, która prezentuje puchar.

Cytowany przez "Daily Mail" Bonucci już wcześniej wypowiedział się na temat przyśpiewek przed finałowym spotkaniem. Włoch przyznał, że nie potrafił zrozumieć ich sensu, a jednocześnie namawiał kolegów do tego, aby je lekceważyli. - Podczas rozgrzewki powiedziałem wszystkim moim kolegom: zatkajmy uszy i grajmy tak, jak umiemy - mówił.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.