Ostra impreza bohatera Anglii po Euro 2020. Do sieci wyciekł film [WIDEO]

Różne pomysły na wakacje po Euro 2020 mają reprezentanci swoich krajów. Jedni, jak Robert Lewandowski, dzielą się zdjęciami z urlopu z najbliższymi. Inni, jak Jordan Pickford, imprezują w najlepsze. Wideo z jednej z takich imprez wypłynęło właśnie do mediów społecznościowych.

Jordan Pickford był jednym z bohaterów reprezentacji Anglii podczas zakończonego niedawno Euro 2020. W trakcie serii rzutów karnych podczas finału 27-latek obronił dwie jedenastki, jednak to nie pozwoliło zespołowi Garetha Southgate'a sięgnąć po tytuł mistrzów Europy. Pickford odebrał natomiast złote rękawice, czyli nagrodę dla bramkarza z największą liczbą czystych kont w trakcie turnieju. Anglik miał ich aż pięć, wyprzedzając m.in. najlepszego zawodnika Euro 2020 - Gianluigiego Donnarummę.

Zobacz wideo Finał wstydu na Wembley! Dantejskie sceny, obraz nędzy i rozpaczy [EUROSEKCJA LIVE]

- Nie mam słów, by opisać to, jak bardzo jestem dumna z ciebie i tego, co osiągnąłeś. To był wspaniały turniej, a teraz wracajmy do domu po długich sześciu tygodniach - taki wpis tuż po finale z Włochami zamieściła w mediach społecznościowych żona Pickforda, Megan Davison.

Gol Nicoli ZalewskiegoDwucyfrowy wynik w debiucie Mourinho! Ładny gol Polaka [WIDEO]

Tuż po zakończeniu mistrzostw Europy para rozpoczęła zasłużone wakacje, jednak przynajmniej na razie spędza je w rodzinnej miejscowości Pickforda. Wiemy to dzięki filmikowi, który wypłynął do mediów społecznościowych. To wideo z imprezy, jaką bramkarz reprezentacji Anglii zorganizował dla swoich najbliższych.

Mocna, wakacyjna impreza Pickforda

Widać na nim, jak pijany, ubrany jedynie w bokserki Pickford tańczy do piosenki "Believe", hitu nagranego przez wokalistkę Cher. Zawodnik, siedząc na barkach jednego z uczestników imprezy, stara się śpiewać w kierunku swojej żony, która tak samo jak wszyscy uczestnicy zabawy otrzymała papierową maskę z podobizną zawodnika.

"Na wideo widać, jak Pickford stara się połączyć swoje wątpliwe umiejętności wokalne z równie drapieżnym tańcem, machając przy tym rękoma i nie dbając o cały świat" - tak występ Pickforda podsumował brytyjski tabloid "Daily Star".

Beztroska Pickforda nie będzie jednak trwała długo. Już niedługo reprezentant Anglii będzie musiał wrócić do Evertonu, który rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu Premier League. Anglik będzie musiał zaprezentować się nowemu trenerowi - Rafaelowi Benitezowi - który zastąpił miejsce Carlo Ancelottiego. 

Neymar po zabiegu z włosamiNeymar totalnie zaskoczył nową fryzurą. Tym razem przesadził

Sezon 2021/22 w Premier League zaczyna się już za niespełna miesiąc. W pierwszej kolejce Everton zagra u siebie z Southampton. Spotkanie to odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 16:00.

Więcej o: