Pamiętacie piwo Pogby i colę Ronaldo? To patrzcie na Bonucciego [WIDEO]

Reprezentacja Włoch pokonała po rzutach karnych Anglię w wielkim finale Euro 2020 i została nowym mistrzem Europy. Włosi bardzo hucznie świętowali swoje zwycięstwo jeszcze na Wembley. Dowodem na to może być Leonardo Bonucci, który swoim gestem na konferencji prasowej przyćmił Cristiano Ronaldo i Paula Pogbę.

Reprezentacja Włoch wygrała po rzutach karnych z Anglikami w wielkim finale Euro 2020. Spotkanie rozgrywane na Wembley świetnie się rozpoczęło dla Anglików, ponieważ już po 2. minutach gry zdobyli bramkę za sprawą Luke'a Shawa. Po tym trafieniu jednak drużyna Garetha Southgate'a oddała inicjatywę Włochom, którzy doprowadzili w drugiej połowie do wyrównania.

Zobacz wideo Finał wstydu na Wembley! Dantejskie sceny, obraz nędzy i rozpaczy [EUROSEKCJA LIVE]

Po regulaminowym czasie gry i dogrywce na tablicy utrzymywał się wynik 1:1, więc rozstrzygnąć spotkanie musiała seria rzutów karnych. Sytuacja wielokrotnie się zmieniała, ponieważ zawodnicy obu drużyn nie wykorzystywali swoich szans. O jedno pudło więcej mieli jednak Anglicy i dlatego to Włosi zostali mistrzami Europy.

Bonucci przebił Ronaldo i Pogbę. Prawdziwe świętowanie MVP meczu finałowego

Głośnym echem odbiły się zaskakujące zachowania piłkarzy na konferencjach prasowych podczas Euro 2020, związanych ze sponsorami turnieju. Trend ten rozpoczął Cristiano Ronaldo, który na jednym ze spotkań z dziennikarzami ściągnął ze stołu butelki Coca-Coli i zaapelował o picie wody. Później podobnie zachował się Paul Pogba, który jako muzułmanin schował stojące obok niego piwo. Na kolejnych etapach turnieju kilka osób kpiło z tych gestów jak, chociażby selekcjoner reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow, który ochoczo opróżnił przed kamerami jedną z butelek Coca-Coli.

W podobny sposób zachował się po finale Euro 2020 MVP tego spotkania Leonardo Bonucci. Włoski obrońca w wielkiej euforii pojawił się na pomeczowej konferencji prasowej z własnymi butelkami Coca-Coli i piwa, z których popijał na zmianę, odpowiadając przy okazji na pytania dziennikarzy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.