Żona Moraty publikuje szokujące komentarze po półfinale Euro 2020. "Nawet się nie waż"

"Twój mąż ma raka i twoje dzieci też", "Przyjdę do twojego domu cię spalić" - to tylko część "haniebnych" komentarzy, które skierowane zostały w stronę żony Alvaro Moraty. Napastnik nie trafił we wtorek karnego, a Hiszpania odpadła w półfinale Euro 2020.

Alice Campello-Morata, żona napastnika reprezentacji Hiszpanii opublikowała w swojej relacji na Instagramie zdjęcia z obelgami i groźbami, jakie otrzymała po półfinale Euro 2020. "Twój mąż ma raka i twoje dzieci też", "Nawet się nie waż wstawiać zdjęcia gola Moraty, albo przyjdę do twojego domu cię spalić i nagram to na żywo na Instagramie" - czytamy w komentarzach i wiadomościach prywatnych skierowanych w stronę żony piłkarza.

Zobacz wideo "Krytycy Luisa Enrique schowali się z powrotem do jaskini"

- Szczerze mówiąc, mnie te wiadomości nie dotykają. Nie wydaje mi się, żeby to był czynnik "włoskości", ale raczej ignorancji. Uważam jednak, że gdyby to się przytrafiło dużo delikatniejszej kobiety, byłoby to problemem. Pamiętajmy, że to jest sport, który ma służyć jednoczeniu się, a nie wyładowywaniu frustracji. Naprawdę mam nadzieję, że w przyszłości mogą zostać podjęte poważne środki wobec tego typu osób, ponieważ jest to haniebne i niedopuszczalne - skomentowała obelgi Alice Campello. 

Alvaro Morata krytykowany po pudle w półfinale Euro 2020. "Podszedł do rzutu karnego mimo urazu"

Alvaro Morata przeżył na Euro 2020 prawdziwą huśtawkę nastrojów. Napastnik już wcześniej otrzymywał obraźliwe wiadomości i groźby. "Trafił na celownik i został uznany za jedynego winnego już przed startem Euro. Wygwizdywanie go rozpoczęto w towarzyskim starciu z Portugalią (0:0) i kontynuowano w meczu ze Szwecją (0:0). W obu spotkaniach Morata zmarnował stuprocentowe okazje i musiał słuchać przyśpiewek jak "Que malo eres" ("Jak słaby jesteś")" – pisał na Sport.pl Jakub Kręcidło.

W półfinale tegorocznych mistrzostw Europy kibice mogli go wielbić, a następnie ponownie nienawidzić. To on strzelił gola na wagę remisu w 80. minucie meczu. Ale to również on spudłował w rzutach karnych, co przyczyniło się do odpadnięcia Hiszpanii z Euro 2020. W obronie napastnika Juventusu stanął m.in. selekcjoner Luis Enrique.

Morata z piekła do nieba i z powrotem. Morata z piekła do nieba i z powrotem. "Nie mogę tego zrozumieć"

- [Morata] musiał znosić wiele trudności w tych mistrzostwach Europy i pokazał ogromny poziom. Podszedł do rzutu karnego mimo urazu. Muszę pogratulować mu charakteru - powiedział szkoleniowiec. Ostatecznie to Włosi awansowali do wielkiego finału dzięki wygranej 4:2 w rzutach karnych. Drugiego finalistę Euro 2020 poznamy w środę 7 lipca o godz. 21:00. Na stadionie Wembley reprezentacja Anglii zagra z Danią

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o: