Hit! Bonucci cieszył się z kibicami. Nagle do akcji wkroczyła stewardka

Komiczna sytuacja po meczu Włochów z Hiszpanami. Jedna ze stadionowych stewardek chciała wysłać na trybuny Leonardo Bonucciego.

Włosi są w euforii. Ich reprezentacja po ciężkim boju z Hiszpanią awansowała do finału Euro 2020. Od 60. minuty Włosi prowadzili po golu Federico Chiesy, 20 minut później wyrównał Alvaro Morata. Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy, więc o awansie do finału miały zadecydować rzuty karne. Chociaż w pierwszej kolejce po stronie włoskiej pomylił się Manuel Locatelli, to wśród Hiszpanów karnych nie strzelili Dani Olmo i Alvaro Morata.

Zobacz wideo Hiszpanów jeszcze nie znamy. To drużyna, która nie ma obrony

Kontrowersje wokół karnych w meczu Włochy - Hiszpania. Kontrowersje wokół karnych w meczu Włochy - Hiszpania. "To niesprawiedliwe"

Na sektorach zajmowanych przez włoskich fanów wybuchła niepohamowana radość, tak samo jak wśród piłkarzy. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, zawodnicy świętowali razem z kibicami, podchodząc pod trybuny. Jednym z takich piłkarzy był Leonardo Bonucci. Włoch podszedł do fanów i cieszył się razem z nimi. Stojący przed nim stewardzi zatrzymywali kibiców, którzy starali się podejść jak najbliżej obrońcy.

Stewardka nie poznała Bonucciego. Chciała go zatrzymać przed wejściem na murawę

Odrobinę za daleko w zatrzymywaniu kibiców posunęła się jedna ze stewardek, która na trybuny chciała zawrócić właśnie Bonucciego. Kobieta wzięła obrońcę Włoch za jednego z kibiców, który przedarł się przez szereg ochroniarzy i chciał wbiec na boisko. Bonucci był wyraźnie skonsternowany.

Stewardka jest obiektem żartów wśród kibiców, ale nie można jej się dziwić. Niejeden kibic pod wpływem emocji jest w stanie wedrzeć się na murawę, aby przez chwilę pocieszyć się ze swoimi ulubieńcami. I tak też się ostatecznie stało – do świętujących Włochów przez chwilę dołączył jeden z kibiców.

Ponadto podczas Euro doszło już do sytuacji, w której kibic wtargnął na murawę. Tak było chociażby w meczu Niemców z Węgrami w fazie grupowej. Podczas odgrywania hymnu Węgier na murawie pojawił się niemiecki kibic z tęczową flagą. Również podczas meczu Francji ze Szwajcarią w 1/8 finału na boisku pojawił się jeden z kibiców.

Chiellini i AlbaChiellini przed karnymi zaskoczył całą Europę. "Moment, w którym Włosi wygrali"

Więcej o: