Hit! Bonucci cieszył się z kibicami. Nagle do akcji wkroczyła stewardka

Komiczna sytuacja po meczu Włochów z Hiszpanami. Jedna ze stadionowych stewardek chciała wysłać na trybuny Leonardo Bonucciego.

Włosi są w euforii. Ich reprezentacja po ciężkim boju z Hiszpanią awansowała do finału Euro 2020. Od 60. minuty Włosi prowadzili po golu Federico Chiesy, 20 minut później wyrównał Alvaro Morata. Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy, więc o awansie do finału miały zadecydować rzuty karne. Chociaż w pierwszej kolejce po stronie włoskiej pomylił się Manuel Locatelli, to wśród Hiszpanów karnych nie strzelili Dani Olmo i Alvaro Morata.

Zobacz wideo Hiszpanów jeszcze nie znamy. To drużyna, która nie ma obrony

Na sektorach zajmowanych przez włoskich fanów wybuchła niepohamowana radość, tak samo jak wśród piłkarzy. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, zawodnicy świętowali razem z kibicami, podchodząc pod trybuny. Jednym z takich piłkarzy był Leonardo Bonucci. Włoch podszedł do fanów i cieszył się razem z nimi. Stojący przed nim stewardzi zatrzymywali kibiców, którzy starali się podejść jak najbliżej obrońcy.

Stewardka nie poznała Bonucciego. Chciała go zatrzymać przed wejściem na murawę

Odrobinę za daleko w zatrzymywaniu kibiców posunęła się jedna ze stewardek, która na trybuny chciała zawrócić właśnie Bonucciego. Kobieta wzięła obrońcę Włoch za jednego z kibiców, który przedarł się przez szereg ochroniarzy i chciał wbiec na boisko. Bonucci był wyraźnie skonsternowany.

Stewardka jest obiektem żartów wśród kibiców, ale nie można jej się dziwić. Niejeden kibic pod wpływem emocji jest w stanie wedrzeć się na murawę, aby przez chwilę pocieszyć się ze swoimi ulubieńcami. I tak też się ostatecznie stało – do świętujących Włochów przez chwilę dołączył jeden z kibiców.

Ponadto podczas Euro doszło już do sytuacji, w której kibic wtargnął na murawę. Tak było chociażby w meczu Niemców z Węgrami w fazie grupowej. Podczas odgrywania hymnu Węgier na murawie pojawił się niemiecki kibic z tęczową flagą. Również podczas meczu Francji ze Szwajcarią w 1/8 finału na boisku pojawił się jeden z kibiców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.