Zaskakująca deklaracja reprezentanta Hiszpanii. "Gdy wygramy..."

Reprezentacja Hiszpanii wygrała po rzutach karnych ze Szwajcarią w ćwierćfinale Euro 2020. W półfinale natomiast już we wtorek zmierzy się z Włochami. Hiszpański pomocnik Pedri zapowiedział, że jeżeli jego drużyna wygra mistrzostwa Europy to on...ogoli się na łyso.

Reprezentacja Hiszpanii z ogromnymi problemami awansowała do półfinału Euro 2020. Najpierw w 1/8 finału dopiero po dogrywce wyeliminowali Chorwatów, a o zwycięstwie nad Szwajcarami w ćwierćfinale musiała rozstrzygnąć seria rzutów karnych. W półfinale natomiast Hiszpanów czeka niezwykle trudne zadanie, ponieważ zmierzą się z Włochami, którzy stawiani są w roli głównego faworyta do zwycięstwa w turnieju. 

Zobacz wideo "Luis Enrique i jego piłkarze już teraz są traktowani jako zwycięzcy"

Pedri złożył niecodzienną deklarację. Zapowiedział zmianę fryzury jeżeli Hiszpanie wygrają Euro

Jedną z czołowych postaci reprezentacji Hiszpanii na Euro 2020 jest Pedri. 18-letniego pomocnika Barcelony bardzo ceni selekcjoner Luis Enrique, a on odpłaca się świetnymi występami. Jedyną rysą na jego grze jest nieszczęsny samobój, którego strzelił w meczu z Chorwacją. Na szczęście obyło się bez konsekwencji i jego drużynie udało się awansować do ćwierćfinału. 

Kontrowersyjna decyzja UEFA. Obostrzenia na Euro 2020 nie dotyczą wszystkichKontrowersyjna decyzja UEFA. Obostrzenia na Euro 2020 nie dotyczą wszystkich

Pedri udzielił ostatnio wywiadu stacji radiowej Cuatro, w którym przyznał, że w półfinale hiszpańską drużynę czeka bardzo trudne zadanie. - Już eliminacje pokazały, jak silni są Włosi, którzy podobnie jak my nie przegrali meczu. Od początku turnieju też robią świetne wrażenie i mają już 32 mecze bez porażki - przypomniał 18-latek.

Młody pomocnik odniósł się także do swojej dyspozycji fizycznej. Jak do tej pory tylko raz nie zagrał na Euro od pierwszej do ostatniej minuty. Dopiero w dogrywce w ćwierćfinale ze Szwajcarią na kilka minut opuścił boisko. - Trochę już czuję w kościach ten turniej, ale przyjemność jest oczywiście większa niż zmęczenie - przyznał. Na koniec złożył także zaskakującą deklarację, co zrobi jeżeli Hiszpania wygra mistrzostwa Europy. - Gdy wygramy, to ogolę się na łyso - zapowiedział piłkarz Barcelony

Harry Kane może przejść do historii. Tylko jedna bramka dzieli go od rekordu LinekeraHarry Kane może przejść do historii. Tylko jedna bramka dzieli go od rekordu Linekera

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o: