Tyson Fury zakpił z Ukraińców. Na odpowiedź nie musiał długo czekać

Tyson Fury zaatakował Ukraińców po porażce 0:4 z Anglią w ćwierćfinale mistrzostw Europy. W mediach społecznościowych zawrzało, a bokser nie musiał długo czekać na odpowiedź.

Anglia pokonała Ukrainę aż 4:0 i została ostatnim półfinalistą Euro 2020. W środę, 7 lipca, drużyna Garetha Southgate'a zmierzy się z Danią. Wcześniej, we wtorek 6 lipca, Włochy zagrają z Hiszpanią - oba mecze rozpoczną się o 21 na londyńskim Wembley, gdzie zostanie rozegrany również finał.

Zobacz wideo "Luis Enrique i jego piłkarze już teraz są traktowani jako zwycięzcy"

Tyson Fury wywołał burzę w mediach społecznościowych

Po ostatnim gwizdku porażkę Ukrainy skomentował na Twitterze Tyson Fury, mistrz świata wagi ciężkiej WBC. - Nie widziałem takiego bicia na Ukrainie od Duesseldorfu i 28 listopada 2015 roku - napisał Brytyjczyk. Jego wpis, w którym przypomniał swoje zwycięstwo nad Władimirem Kliczką, wywołał burzę w mediach społecznościowych.

Hojbjerg rozpłakał się tuż po zakończeniu ćwierćfinału Euro 2020 Czechy - DaniaDuńczyk nie wytrzymał po ostatnim gwizdku. Szybko podbiegli jego koledzy [WIDEO]

Fury na odpowiedź długo czekać nie musiał. - Nie widziałem takiego bicia od - napisał jeden z komentujących jego wpis, dodając zdjęcie, na którym Brytyjczyk leży na deskach podczas walki z Deontayem Wilderem. I choć Fury nawet dwukrotnie był liczony, walka ostatecznie zakończyła się remisem. Po ponad roku, w lutym 2020, spotkali się ponownie - wtedy lepszy był już Fury, który wywalczył pas mistrza świata WBC w wadze ciężkiej.

Inni przypomnieli, że od tamtej pory Kliczko przegrał także z Anthonym Joshuą, o czym Fury mógł zapomnieć.

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o: