Duńczyk nie wytrzymał po ostatnim gwizdku. Szybko podbiegli jego koledzy [WIDEO]

Reprezentacja Danii awansowała w sobotę do półfinału Euro 2020, a jej piłkarz Pierre Emile Hojbjerg po końcowym gwizdku nie krył ogromnego wzruszenia i całkowicie się rozkleił, będąc przytulanym przez kolegów z zespołu.

Reprezentacja Danii pokonała Czechy 2:1 w ćwierćfinale Euro 2020 po golach Thomasa Delaneya i Kaspera Dolberga. Jedyną bramkę dla ekipy Jaroslava Silhavego zdobył Patrick Schick, który z pięcioma trafieniami na koncie zrównał się w klasyfikacji strzelców całego turnieju z Cristiano Ronaldo, ale Czech zajmuje drugie miejsce, ponieważ Portugalczyk ma na koncie więcej asyst.

Zobacz wideo Duńczycy też zmienili trenera przed Euro 2020. Tak to się właśnie robi

Tak wyglądają półfinałowe pary Euro 2020! Wszystko już wiadomo [DRABINKA]Tak wyglądają półfinałowe pary Euro 2020! Wszystko już wiadomo [DRABINKA]

Pierwszy gol dla Danii wzbudził spore kontrowersje. Powtórki telewizyjne pokazały, że do rzutu rożnego, po którym padła bramka w ogóle nie powinno dojść, ponieważ to Kasper Dolberg dotykał piłki jako ostatni. "Rożny z kapelusza" - napisał na Twitterze Marcin Rosłoń z Canal+. Otóż to. Trzeba zacząć od tego, że tego rzutu rożnego nie powinno być. Dolberg był jednak bardzo przekonujący w gestykulacji - dodał Łukasz Wiśniowski z kanału "Foot Truck".

Duński piłkarz nie potrafił przestać płakać po awansie do półfinału Euro 2020

Po zakończeniu spotkania telewizyjne kamery zarejestrowały niezwykle wzruszający moment. Na murawie klęczał cały zapłakany duński pomocnik Pierre Emil Hojbjerg, który kompletnie się rozkleił po awansie swojej reprezentacji do najlepszej czwórki całego turnieju. Po chwili podbiegli do niego koledzy, którzy zaczęli go przytulać.

Wideo z tą sytuacją można zobaczyć tutaj. W półfinale Dania zagra w środę 7 lipca na Wembley z Anglią Początek o godz. 21. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Italy Ukraine England Euro 2020 SoccerRaz, dwa, trzy, cztery! Anglia jedzie na Wembley! Znamy pary półfinałowe Euro 2020

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie 

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie. 

Więcej o: